Lista ocen Jeep Grand Cherokee III (30) - Ergonomia

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jendrek (jendrek23@hotmail.com)
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Wszystko super rozwiazane poza jednym - umiejscowienie swiatel "trojkat awaryjny". Z dwoch powodow. Pierwszy jest blahy - w korkach, kiedy ktos wpuszcza Cie na swoj pas i masz skrecona kierownice niemozliwe jest wlaczenie tych swiatel w gescie podziekowania. Drugi jest wazniejszy - na trasie jak nagle pojawia sie korek, roboty drogowe, itp. dobrym praktycznym zwyczajem jest przy mocnym zwalnianiu przed zatrzymaniem wlaczanie awaryjnych swiatel...
~MarK
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Bagażnik spory, siedzenia składane bardzo łatwo (jednym pociągnięciem paska razem z zagłówkami). Jednak jeżeli ktoś chce przerobić go na gaz, to odpowiednich rozmiarów butla z pewnością zabierze istotną część przestrzeni ładunkowej.
~JA
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Nic dodać nic ujac, wszystko na swoim miejscu, nie ma zbyt duzo przycisków, sterowanie klimatyzacją wyglada jak w autach z lat 90 chce miec zimno naciskam snieżynkę, saunę przekrecam na czerwone pole.
~JJGC
Terenowy 5.7 i V8 4WD 326KM 240kW
To nie prawda, że klamka jest w niewłaściwym miejscu. Wsiądź np. do nowej Hondy CR-V i z pozycji kierowcy znajdź przycisk podnoszenia i opuszczania tylnych szyb - bez gimnastyki się nie obędzie.
~Big...........
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Bagar zabierze 4 na wakacje na chorwacje bez problemu 1800 klocków z odense do gradac zrobiłem w 11 godz:D w tym jest juz kupowanie winiet przerwy sisiu i takie tam.......... ergonomia spoko
~margod73@wp.pl
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Ostatni mój wypad na narty do Austrii łyknąłem praktycznie na raz. Niespełna 1000 km przejechałem bez przerwy dłuższej niż 15 min. a po dotarciu na miejsce nie czułem żadnego zmęczenia.
~Krzysztof 38lat
Terenowy 5.7 Hemi V8 362KM 266kW
Jest ok. Klamki otwierania drzwi są za nisko. Radio to Boston Premium gra świetnie. Liczniki czytelne, dostęp do przełączników ok. Nie ma się co czepiać moim zdaniem.
~andikasiurak@poczta.onet.pl
Terenowy 4.7 i V8 4WD 238KM 175kW
Miałem poprzednią wersję Jeepa i było nieciekawie, w tym modelu wszystko jest intuicyjne i nie stanowi problemu nawet osobom nie obytym w róznych modelach samochodów
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Jak na moje 190cm wzrostu w tak dużym aucie to powinno się siedzieć wygodniej. Fotele skórzane dość wygodne, większość potrzebnych rzeczy pod ręką.
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW