Lista ocen Jeep Grand Cherokee III (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~majk
Terenowy 3.7 i V6 2WD 213KM 157kW
Amerykański twardziel. Tak jak wyglada tak samo spisuje się w użytkowaniu. Jest twardy i wytrzymały. Mimo napedu 2WD daje radę w terenie. Moc tak duża, że mieli wszystko co napotka na drodze. Polecam szukac aut tylko z clean tilte z USA. Te europejskie są inne. Inne (gorsze) zawieszenie, inny pomruk silnika (większy tłumik środkowy), cieńszy lakier 110-140 z USA nawet 200 i wcale nie oznacza lakierowanego ale to wiedzą tylko znawcy tematu aut...
~elwit
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Po pierwszych 100 kilometrach urwał się wał napędowy!!!! Wycieki z tylnego mostu, nieumiejętność ustawienia zbieżności przez autoryzowany serwis w Łodzi to tylko kilka z poważniejszych zarzutów wobec tej marki. Po kilku miesiącach sparciała skóra na siedzeniu pasażera i odmówiono mi wymiany siedzenia na nowe. Sprawę kieruję do sądu. Ostrzegam wszystkich przed brakorobami spod znaku jeep.
~romis
Terenowy 5.7 i V8 4WD 326KM 240kW
awaria skrzyni bieg ów -wyrobione tarczki do wymiany koszt 4000 zł przebieg 135000 km poza tym rozrusznik -,awaria zamka szyby w klapie sama sie otwiera ogolnie niskie wykonczenie skora peka na fotelu po 100000 twardy plastik kupilem auto uzywane wiec przeboleje ale nowe w zyciu...
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Usterki, które mi się zdarzyły nigdy nie uziemiły auta i były przewidywane np. turbina, czy klapki wirowe to standard. Auto nawet bez turbiny pokonało trasę o długości 2x500km bez problemu.
~Robert
~Hube
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Mam go dopiero miesiąc więc niewiele jestem w stanie powiedzieć w zakresie niezawodności oprócz tego, że przez ten miesiąc mnie nie zawiódł w poważnych usterkach... :)
~JA
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
poszła pompa od wspomagania(bąki na lodzie 500zł), skrzynia biegów(wada konstrukcyjna, konkretnie jakas uszczelka dzieki której była kostka zachlapana 300zł)oraz akumulator
~popik
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Dramat. Permanentne problemy z wyciekami silnika. Chłodnica oleju, uszczelnienie turbiny, odma, Awaryjna i droga w naprawie klimatyzacja.
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Chłodnica oleju, przepustnice po 280 000km do wymiany, moduł lewarka skrzyni biegów po 250 000km, układ kierowniczy po 120 000km (to poprzedni właściciel),
Dziennik kosztów dla Jeep Grand Cherokee III
12,0
16,3
14,1
21,7
~frafal@vp.pl
Terenowy 4.7 i V8 4WD 238KM 175kW
a poważnych jeszcze nie było. Ale dobrze przy zakupie sprawdziłem samochód - to bardzo ważne. Nie polecam okazji bez porządnego sprawdzenia.