Lista ocen Jeep Grand Cherokee III (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Eddy
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
dla mnie mającego 182cm wzrostu miejsca za kierownicą jest w sam raz, siedzi się bardzo wygodnie i można dobrze ustawić pozycję za kierownicą, z tyłu pasażerowie w dłuższej trasie mogą trochę ponarzekać a ilość miejsca.
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Z przodu duuużo miejsca, z tyłu już troszkę gorzej, natomiast bagażnik nie ma nic wspólnego z tym co piszę w swoich danych producent. Do Vectry więcej potrafiłem zmieścić niż do tego kolosa. Oczywiście ładując przepisowo do rolety.
~Dariusz
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Nie ma co narzekać jak dla mnie 176 wzrostu to jest idealnie, wiadomo dla 2m to wszystko nie bedzie pasowac. Nie ma szalu z tylu ale u mnie głównie tam dzieci jezdza i im jest idealnie.
~Piotr1973
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Z tylu nie jezdze i chyba dobrze. Moje dziecko nie narzeka, zona tez, ja z przodu mam duzo miejsca, choc fotele kubelkowe czasami daja sie odczuc. Ale to przeciez o to chodzi, zeby poczuc, czym sie jedzie.
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Samochód jest duży, ale nie jest wystarczjąco przestronny dla podróży w 5 osób. Szczególnie tylnie srodkowe miejsce jest dosyć ciasne przez tunel wału biegnący w podłodze.
~Robert
~Big...........
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
OK lecz jesli z przodu siedzi 2 metrowiec to z tyłu juz 2 metrowca nie posadzimy TZN posadzimy ale scisnieci moja zona 175 a syn 198 z tyłu i nie narzekali wiec nie najgorzej
~mario
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
z przodu mam wrażenie jakby dach był za nisko, jednak szybko można się przyzwyczaić, z tyłu nie miałem okazji siedzieć ale dzieci twierdzą że lepiej niż w volvo xc 90
~MarK
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Jak w solidnych domowych fotelach (miejsca napewno nie zabraknie). Poza tym po przejechaniu np. 1200 km wcale nie jest się zmęczonym. Pod tym względem nawet 6 pkt.
~zbych383
Terenowy 5.7 i V8 4WD 326KM 240kW
jest wystarczająco miejsca dla pasażerow z przodu jak i z tyłu malkontentom zawsze będzie go brakowac wiec oczekiwania ich sprostać może tylko