Lista ocen Jeep Grand Cherokee III (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jendrek (jendrek23@hotmail.com)
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Stosunek jakosc/cena bardzo dobry, ale tylko w momencie gdy zaplacilem za to auto 30% taniej niz kosztuje ono w salonie (choc akurat wersji 3.7 benzyna w PL kupic nie mozna). Biorac pod uwage, ze za byle Corolle czy Civic trzeba zaplacic obecnie 65tys. to wydatek 85tys. (okazyjnie) za takie auto jak nowy Jeep to super oferta. Natomiast normalnie takie auto w salonie kosztuje 125tys. (Laredo) wzwyz i to juz jest jak na moj gust sporo - za...
~Piotr1973
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
Oczywiscie polska cena vs amerykanska (dla kogos, kto mieszka i jezdzi autem w USA) jest nieporownywalna (100K USD vs 45K USD), jednak warto wydac te pieniadze aby poczuc sie prawdziwie wolnym na drodze! Jak to ujela moja zona, tankujac Smoka na stacji: \"Dlaczego ci faceci patrzyli na mnie z takim wk... w oczach?\" Bezcenne jest uczucie spogladania we wsteczne lusterko i wrazenia, ze samochody z tylu stoja! Polecam! To jest warte tej ceny.
~andikasiurak@poczta.onet.pl
Terenowy 4.7 i V8 4WD 238KM 175kW
Kupiłem samochód 2 letni za 70 tys zł. z przebiegiem (udokumentowanym) 29 tys. zł. Pierwszy największy spadek wartości auto ma juz za sobą, teraz pozostaje cieszyc się jazdą tym wozem. Polecam osobom zastanawiającym się nad kupnem jeepa grand cherokee z silnikiem 4,7 - naprawdę warto
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Kupiłem to auto za 28500zł w 2018 roku ('05) rocznik. Szukając czegoś o podobnych możliwościach i osiągach musiałbym sporo dopłacić. Jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny to jest on na wysokim poziomie.
~Robert
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Jeżeli porównywać tylko cenę zakupu do jakości auta to dałbym 5,0, ale.... serwis niesamowicie drogi, mogę powiedzieć śmiało, że za drogi. Ceny jak u Mercedesa czy BMW, a JEEP jeszcze im nie dorównuje.
~Eddy
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
za stosunkowo nieduże pieniądze dostajemy samochód uniwersalny, który poradzi sobie w większości sytuacji. Wykończenie mogło by stać na trochę wyższym poziomie, ale nie ma tragedii.
~Arturo1977
Terenowy 5.7 i V8 4WD 326KM 240kW
Byl troche drogawy jak na rocznik 2005, ale za to blacharsko nie jest najgorzej. Sa tansze auta. Za to jest to prawdziwa terenowka, a nie jakis tam badziewny miejski SUV.
~jgc2005
Terenowy 5.7 i V8 4WD 326KM 240kW
nowy kosztuje dosyć dużo, ale bardzo szybką tracą na wartości (szczególnie z dużymi silnikami benzynowymi - ciekawe dlaczego :)) 3-4 latki są już dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie
~frafal@vp.pl
Terenowy 4.7 i V8 4WD 238KM 175kW
Jest to najtańszy samochód w swojej klasie, oczywiście na rynku wtórnym. Nic lepszego nie ma za te pieniądze + legenda w cenie. Jakiś SUV typu CRV czy RAV ? to nie to.