Lista ocen Jeep Grand Cherokee III (44) - Widoczność

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jendrek (jendrek23@hotmail.com)
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Tyl troche ciemny, co przy naszej aurze powoduje, ze wieczorem przy deszczu nie za bardzo widac cokolwiek w srodkowym lusterku wstecznym, ale przy takich gabarytach auta... niech martwia sie Ci z tylu ;-) Z przodu dobrze, choc faktycznie przednie slupki sa dosyc masywne. Ale na trasie jest bardziej niz OK.
~Hube
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Kliknąłem, że widoczność doskonała, ale słupki pomiędzy szybą przednią, a drzwiami są deko za szerokie i ciut utrudniają widoczność np. zauważanie pieszych na pasach przy skręcie, ale bezpieczeństwo przede wszystkim... moje heh :)
~MarK
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Co do widoczności, to jedynym mankamentem są szerokie słupki boczne (trzeba dosłownie z za nich wyglądać, żeby zobaczyć np. pieszego na pasach!).Poza tym jak to w wysokim samochodzie-pełen komfort.
~Kohena
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Po wyjęciu tylnego środkowego Darłówka super. Duże lustra boczne, trochę grube słupki boczne ale widać wszystko doskonale. Siedzi się wysoko, wyżej od standardowych suv.
~Eddy
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
tutaj mogło by być lepiej, widok do tyłu skutecznie zasłania środkowy zagłówek tylnej kanapy, stylistyka typowa dla Amerykanów też nie pomaga, wąskie szyby ograniczają widoczność.
~resist10
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Tutaj pozostaje wiele do życzenia. Potężnej grubości przednie słupki, widoczność do tyłu również mocno ograniczona. Jednak to jeep. Jakby wyglądał, gdyby był mocno przeszklony?...
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Lusterka boczne bardzo dobre. Wstecznego nie używam bo widać tylko zagłówki. Mam wersję LAREDO więc bez czujników cofania ale jak dotąd odpukać nie miałem żadnych przygód
~Jarek
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Z widocznością jest bardzo kiepsko, lusterko wsteczne może służyć wyłącznie dla kobiet jak by chciała się przejrzeć. Do przodu widoczność utrudniona przez słupki.
~Nazarek@poczta.onet.pl
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Słabo widać w lusterku wstecznym.Przeszkadza środkowy zagłówek. Dodatkowo przeszkadza mi kratka. Reszta bez zarzutów lusterka zewnętrzne rekompensują wewnętrzne.
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Jestem wysoki, szyba dość niska więc widoczność świateł nad ulicą dość ograniczona. Widoczność w lusterkach i pozostałych szybach: bajka.