Ocena kierowcy - Jeep Grand Cherokee IV Terenowy Facelifting

mazek21, 8 lat temu
Silnik 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Rok produkcji 2014
Jeep Grand Cherokee IV Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Karoseria : Jakość wykonania
Bardzo fajne auto, za te pieniądze ciężko znaleźć coś fajniejszego. BMW / AUDI / Mercedes - za 250 tyś dostajesz golasa buda i kierownica. Miałem już do czynienia z markami premium. Szkoda kasy i czasu na użeranie się z serwisami.
3.0 CRD - 250KM - Wystarcza
8 biegowy automat robi robotę. POLECAM
Ja tak lubię jak jet miękko. To nie jest auto wyścigowe. Jak ktoś chce mieć twardo to polecam SRT
wystarczająco dobrze. Jak komuś przeszkadza to polecam przejażdżkę ZIŁEM od razu zmieni zdanie :)
Super, telefon obsługiwany głosowo jest mega przydatny, klapa otwierana elektrycznie, latarka w bagażniku, duży zbiornik paliwa, radio DAB, elektryka foteli z pamięcią, uchwyty w bagażniku, i wiele innych. JEST OK
Nie ma do czego się przyczepić. W lecie auto od razu odpala się z wentylacją foteli, w zimę na odwrót - odpalane jest grzanie 4 liter :)
Wystarczająca. MEGA PLUS - w tylnym rzędzie można zainstalować 3 foteliki, szkoda tylko że nie pomyśleli o 3 ISOFIXach.
Jak na diesla bardzo cicho,
Jeepem przejechałem już 38 tys km wiec mogę się wypowiedzieć. Dojazd do pracy ok 10km + trochę trasy, ale bez większych odległości. Dziennie max 50km normalna jazda - spalanie na poziomie 11-12 litrów. Trasa 150-160 km/h - 11,5l, trasa do 120 km/h - 9-10l. Raz udało mi się zejść na 7 litrów ale to był extremalny eco driving i nigdy więcej. Auto bardzo fajne, nieźle się zbiera, mało pali ale po wielu latach jeżdżenia benzyniakiem żałuję, ze nie dopłaciłem 60 tyś i nie wziąłem SRTka.
daje 10 punktów, prawdziwa skóra na desce rozdzielczej - pomysł rewelacja. Nic nie skrzypi, nie stuka nie puka. Lejesz paliwo i zapominasz, że masz auto
Brak
Brak