Oceny Jeep Grand Cherokee IV Terenowy Facelifting

Jeep Grand Cherokee IV Terenowy Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jeep Grand Cherokee IV Terenowy Facelifting

~fazi88
Terenowy Facelifting 5.7 V8 HEMI 352KM 259kW
Auto super, chociaż z tym wykończeniem na miarę merca, bmw czy audi to lekka przesada. Zaletą jest silnik. skrzynia biegów i napędy - ogień - osiągi porównywalne z e65 745i ale w dużym aucie 4x4, no i ta wysokość patrzenia na świat. Materiały wewnątrz nie leżały obok tych z bmw na półce w magazynie - może poza skórą na podsufitce, desce i kierownicy. Audio super, lepiej niż w 745i. Siedzenia z przodu - jakaś porażka - dla większych może być...
~piotr
Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Pierwsze auto, które kupiłem sercem, a nie rozumem. Serce wybrało wygląd i dźwięk silnika (mimo, że to diesel, to V6 pięknie ryczy). Rozumem raczej nigdy bym go nie wybrał, ponieważ: 1. nie jeżdżę w terenie, 2. dużo pali, 3. ma stosunkowo maly bagażnik i niewiele miejsca w środku, 4. ma skóry, za którymi nie przepadam, 5. ciężko o dobry serwis.
~JeepLover
Terenowy Facelifting 3.0 CRD 250KM 184kW
Poza drobnymi usterkami elektryki napędu QuadraDrive II auto rewelacyjne. Porównując do niemieckiej konkurencji z podobnymi silnikami tańsze w utrzymaniu i zdecydowanie trwalsze, a jeśli chodzi o jazdę w terenie to nie ma sobie równych. Wyciszone podwójnie klejone szyby w wersji Summit i aktywne tłumienie dźwięków z zewnątrz powodują, że można spokojnie bez podnoszenia tonu rozmawiać wewnątrz z wszystkimi pasażerami.
~Łukasz
Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Auto które wyróżnia się z tłumu. Na początku nie brałem pod uwagę- wielka niewiadoma.Największe plusy to silnik , skrzynia biegów ZF, zawieszenie. Po 5 latach duże zużycie siedzenia kierowcy.Moim zdaniem za duże.
~Kuban
Terenowy Facelifting 3.6 V6 286KM 210kW
Bardzo dobrze, w życiu diesla, wystarczy popytać mechaników. Nie tylko tańszy w zakupie, ale i w eksploatacji. Wygodny, wysoki, szybko jeździ. Pali niewiele więcej niż mniejsze samochody, a 4x4 robi swoje gdy pada można jechać pewnie i szybko.
~Luki
Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Świetne auto, Wersja Summit z zawieszeniem pneumatycznym super komfort. Jestem zaskoczony spalaniem na poziomie 8-8,5L. Skrzynia 8 biegowa sprawuje się rewelacyjnie. Całość jak narazie bezawaryjnie i oby tak dalej!.
Dziennik kosztów dla Jeep Grand Cherokee IV Terenowy Facelifting
10,1
19,0
~mazek21
Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Bardzo fajne auto, za te pieniądze ciężko znaleźć coś fajniejszego. BMW / AUDI / Mercedes - za 250 tyś dostajesz golasa buda i kierownica. Miałem już do czynienia z markami premium. Szkoda kasy i czasu na użeranie się z serwisami.
~gpw2008
Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Po ponad pół roku jazd testowych różnymi samochodami typu SUV wybór padł na Jeepa, którego na samym początku nie brałem pod uwagę... a jednak... wyboru nie żałuję a mam porównanie z markami premium BMW X5, Audi Q7 czy Volvo XC 90. Samochód po rocznym użytkowaniu spełnia wszystkie oczekiwania.
~Lucjan L
Terenowy Facelifting 6.4 V8 468KM 344kW
Świetna Auto jednak często stojąca na warsztacie. Problemy z układem hamulcowym a teraz rozebrany silnik.
~Czwor
Terenowy Facelifting 3.0 V6 CRD 250KM 184kW
Polecam dla rodziny 2+2 aktywnie spedzajacej czas. Zima narty włoskie góry to żaden problem, latem Chorwacja, nasze Polskie mazury czy morze to sama przyjemność.
Jeep Grand Cherokee IV Terenowy Facelifting