Lista ocen Jeep Liberty 3.7 205KM 151kW 2002-2012 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Suchy
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Dziś, przy cenie dolara i dużym imporcie w USA nie ma lepszego wyboru .... Nowy cherokee limited w salonie jeepa to koszt 150 000 zł. To złodziejstwo i granda. Nówka w salonie usa kosztuje ok 26000 USD ... więc wnioski się same nasuwają ... ZATEM NIE KUPUJ W SALONIE !!!! mimo, że wiele polskich salonów straszy, że te importowane to złe, powypadkowe, niewiadomo jakie itp ... bzdury i kłamstwa! Ja ma autko z Ameryki :-) i mam w du......
~piotr75L
Terenowy 3.7 205KM 151kW
kupiłem to auto jako 5 latka sprowadzonego z USA za ok 40 tysPLN. Samochód w rodzinie jako drugi. Poza bieżącym serwisem i drobnymi naprawami wstępnymi auto sprawuje się doskonale już drugi rok użytkowania.
~Marek_R
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Cena zakupu atrakcyjna, eksploatacji już niekoniecznie. Założenie LPG poprawia ten stosunek. Mały bagażnik skłania raczej do pocięcia oryginalnego baku i wstawieniu w to miejsce butli na LPG.
~BW
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Za najdrozsza wersje tego samochodu zaplacilem $21000, czyli przy dzisiejszym kursie dolara jest to niecale 70000PLN. Trudno nie byc zadowolonym z takiej ceny za taki samochod. Byc moze wkrotce kupie drugi...
~sg
Terenowy 3.7 205KM 151kW
ludzie boja sie kupować ze wzgledu na pojemnośc silnika i dobrze dzięki temu cena jest więcej niż przystepna
~BH
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Jak dla mnie rewelacyjny - sprowadziłem to autko z USA i koszt niewiele przekroczył 60% ceny z polskiego salonu !
~Andrzej40
Terenowy 3.7 205KM 151kW
konkurencja wysiada, jednak lata doswiadczen w produkowaniu tego typu aut robi swoje, auto zwraca uwage przechodniow na ulicy
~Przemko
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Kupiłem tanio, opłacało się, najlepszy zakup samochodu w moim życiu.
~jear
za ok 35 tys.można kupić nową corse .Więc o czym tu mówić
~Marys´
Terenowy 3.7 205KM 151kW
Mocna, niezawodna, klasyczna terenówka za cenę koreańczyka.