Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Spisuje się na razie doskonale.Pomimo dużych mrozów i dużych śniegów usuwanie szronu, zaparowania szyb idealne. Szyby są w pełni odparowane w kilka minut. W toyocie z tym było nie za ciekawie. Ogrzewanie spisuje się bardzo dobrze. Szybko się nagrzewa płyn a zarazem i samochód. Przy tych mrozach 2 km do 3 i zaczyna dmuchać letnie a nawet ciepłe powietrze. Klima manualna elektroniczna spisuje się bez zarzutu i chyba dokładać na dwustrefową...
~suchinnio
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
mam klimatronik i powiem szczerze, zaskakuje mnie trochę ustawienie temp. ponieważ przy zimnym środku auta nastawiam np. 18C to z wlotów powietrza przez pewien czas leci bardzo gorące powietrze, dopiero po jakimś czasie, wycisza się i podaje odpowiednio zadaną temp.
~wolfeer
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Mam wersję z klimatronkiem dwustrefowym. W zimie w trybie automatycznym nie radzi sobie z odparowaniem przedniej szyby, musi byc ustawiony ręczny, dość mocny nawiew na szybę. Na usprawiedliwienie dodam że jeżdżę na zamkniętym obiegu powietrza.
~AREK STARACHOWICE
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Klima szybko chłodzi. Jeżeli chodzi o ogrzewanie to przy temperaturze -18C po 5 min zaczyna dmuchać ciepłe powietrze a po 10 min już się robi naprawdę ciepło. Szyby potrafią trochę parować i zamarzać przydało by się podgrzewanie przedniej szyby.
~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Grzeje, chłodzi, nie hałasuje - czego chcieć więcej. Może irytować włączająca się klima przy zmianie nawiewu na szybę. Szukam odpowiedzi dlaczego tak zrobiono, może dlatego, żeby odparować szybę przednią... nie wiem może się czepiam.
~Janek
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Ogrzewanie bardzo wydajne. Idealne rozwiązanie jeżeli chodzi o umiejscowienie i ilość kratek wlotowych. Klimatyzacja pracuje bardzo dobrze i cicho. Schładza samochód bardzo szybko.
~stach_79
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
niestety jestem zawiedziony auto z 2011 roku ma klimatyzacje jak poprzednia Corolla z 1998... moze dlatego ze nie posiadam klimatyzacji (jest pseudoklimatyzacja). Dlugo sie nagrzewa.
~Bartek z Wroc
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
jest super. odmrażanie zalodzonej szyby przy -10C trwa nawiewem ok. 5 minut. Klima w upały 35C działała bez zarzutu. Mam wersję półautomatyczną, nie narzekam.
~Marszal
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Klimatyzacja jest bardzo sprawna, zimą ogrzewanie też daje radę, super opcją dla mnie jest klimatyzowany schowek co jest rzadkością w tej klasie
~ceed
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Klimatyzacja działa bardzo dobrze, trochę gorzej z ogrzewaniem, ale może mam takie wrażenie po poprzednim aucie gdzie było nieco lepiej w tej kwestii.
Kia Ceed I SW Facelifting