Oceny Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2010-2012

Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2010-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2010-2012

~Pavel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Świetny pojazd za taką cene, przede wszystkim wytrzymały i spełniający swoją rolę w 100%. Dynamiczny silnik daje możliwość objechania sporej części aut klasy premium podobnego rocznika, nawet posiadając nadwozie typu kombi. Dobre nagłośnienie i cała reszta elementów wewnętrznych i zewnętrznych samochodu sprawia, że kierowca w tym aucie czuje się pewnie. Samochód wbrew pozorom pozwala na bardzo wiele możliwości. Duże rozmiary dają możliwość...
~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Uważam, że jest to dobry samochód. Koreańce poszli bardzo do przodu. Nie sugerowałem się znaczkiem gdyż w obecnych czasach nie warto. Miałem wiele marek samochodów od włoskich i francuskich (nigdy więcej nie kupię), niemieckie dwa golf i astra i powiem szczerze takie sobie autka, przereklamowane, potem była corolla, która była zdecydowanie najlepsza. Przejechałem nią przez 5 lat 110000 km bez awarii ale piętą achillesową toyot są krótkotrwałe...
2,9
~Rob
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Cieszyłem się że kupiłem nowe auto.Dla mnie to duży wydatek bo dałem prawie 60000żł pewnie już nie będzie mnie już stać na następne nowe.Miałem wybór kia ceed sw albo renault megane kombi ale mówili że renault sie psuje a kia mniej.A jak się okazuje moja kia ceed sw to szrot i porażka.Nie może tak być że nowe auto się psuje.Nie polecam tego auta.Zastanówcie się nad innym.Ale w sumie wszystkie marki mają problemy poprostu robią badziewie i...
~MakkekoM
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Auto proste, bez bajerów, raczej kiepskie materiały, słabo wyciszone. Nie jest zbyt duże z zewnątrz, ale to bardzo pojemne kombi oferujące dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów z tyłu. Bezawaryjne, wytrzymałe, spala po mieście około 7-7,3 litra na 100. Rakieta to to nie jest, ale porządny dupowóz.
~sedwin
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Samochód posiadam ok. 2 m-cy,fajnie przyśpiesza, przestronne wnętrze,wcześniej jeździłem Accordem oczywiście nie jest to ta klasa ale w swoim segmencie wypada jak dla mnie bardzo dobrze, prawdziwa konkurencja dla Forda czy VW.Samochód nie doceniany przez Polaków a szkoda!!!!
~ceed
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Auto oceniam na 4. Duża przestrzeń w kabinie, duży bagażnik. Samochód zaskakująco zwrotny. Silnik wystarczy do wyprzedania na trasie. Fotele wygodne z możliwością regulacji. Dobre radio 6 głośników, złącze USB też się przydaje. Fajne podświetlanie zegarów i konsoli.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
10,1
~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Naprawdę analizowaliśmy oferty, były jazdy próbne. Focus był faworytem ale 15k więcej. Może te plastiki na drzwiach nie pasują do reszty ale funkcjonalność i niezawodność zaskoczyła mnie na plus. Lubię wsiadać do tego auta.
~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bardzo dobre auto, pojemne, nowoczesne. Stosunek jakości i wyposażenia do ceny raczej niedostępny dla konkurencji. Jeśli chodzi o niezawodność czy koszty, to jestem na razie bardzo zadowolony. Auto ładne, pojemne, funkcjonalne, wygodne, ekonomiczne, fajne.
~Bartek z Wroc
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Auto duże, z dobrym silnikiem, relatywnie tanie. Miałem do wyboru Octawię 1.4 TSI, ale kosztowała 10.000 więcej i była tylko w kolorze czarnym... Wybrałem Ceed SW, dostałem wszystkie dodatki, opony, etc. i zapłaciłem o 10.000 mniej niż za Skodę. Auto ładne i z zewnątrz i w środku. Rewelacyjny system audio, gra bardzo ładnie.
~AREK STARACHOWICE
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Rewelacyjny samochód w dobrych pieniądzach niezawodna solidna konstrukcja. JEŻELI JESTEŚ WYZNAWCĄ VOLKSWAGENA TO NIE KUPUJ TEGO AUTA LUB MOŻESZ KUPIĆ ALE KONIECZNIE PRZYCZEP ZNACZEK VOLKSWAGENA WTEDY BĘDZIESZ UBÓSTWIAŁ TO AUTO !!! (hihihi)
Kia Ceed I SW Facelifting