Lista ocen Kia Ceed I SW (83) - Całokształt

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jozef1
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
auto dobre jednak skrzynia biegow nie do jazdy.Stuki po zmianie biegow.Serwis twierdzi, ze to suma luzow i jezdzij pan dalej.Ztaka skrzynia nie proponuje tego auta
~brad
SW 1.4 109KM 80kW
bardzo pozytywnie zaskoczony, wprawdzie zrobiłem dopiero 10 000 km to wrażenia super, jak na razie oprócz wymiany oleju nic nie dokładałem
~zmyslowasowa
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
NIgdy nie zawiódł w trasie. Kiedy rozładowałem akumulator w Czechach skorzystałem z dołączonego do gwarancji assistance i byłem zadowolony.
~djmafia
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
naprawde autko godne polecenia. jak komus nie zalezy na tym zeby pokazywac ze sie ma BMW lub Audi, to mozna polecic to autko z czystym sumieniem
~Grzesiek
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
auto kupiłem w salonie za 78000zł, za te pieniążki nie dostałbym focusa nawet w połowie tak wyposażonego i z takim silnikiem
~chomik2
SW 1.6 122KM 90kW
samochód spełnia oczekiwania jakie mu postawiłem. Jest niezawodny,wystarczająco komfortowy i silnik zadawalająco elastyczny
~Mn
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Auto niewyróżniające się niczym szczególnym. Największa zaleta to silnik i przestronność. Największa wada to układ kierowniczy.
~adam
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jest to samochód jednorazowy tz, taki samochód kupuje si e tylko raz, Gdy już go trochę poznamy wiemy że jest niewiele wart
~k
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
na razie jestem bardzo zadowolony - obawiam sie jedynie niezawodnosci ale ceed to prawie jak hyundai i30 i to mnie bardzo uspokaja

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Rewelka! Jeździ się świetnie. Wygodnie, w środku wszystko estetyczne, plastiki miękkie i miłe dla oka, dużo miejsca. Super auto!!!
Kia Ceed I SW