Lista ocen Kia Ceed I SW (83) - Całokształt

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Osiołek
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Nie polecam, mnóstwo wad. Serwis opieszały. Znajomi się śmieją\" A nie mówiłem-nie kupuj KII\" Teraz mi wstyd przed nimi
~BS
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
W porównaniu do wcześniej używanych aut, a było ich kilka, oraz intensywności użytkowania jest to bardzo dobre autko.
~lykopodium
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Po prostu cieszę się ze mam wreszcie nowy samochód z długą gwarancją a nie jakieś niepewne auta "nówki nieśmigane".
~Wojtek P.
SW 1.6 122KM 90kW
Auto bez kompleksów. Spokojnie może konkurować z innymi autami z tego segmentu. Bezpieczne. Wygodne. No i daje się lubić.
~Michał
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Auto 9 letnie w którym nic się nie zmieniło przez tyle lat duży plus dla tego modelu!
~sowix
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Auto bardzo wygodne, ciche, dające komfort z jazdy. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony.
~Piotr (kotin)
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Przejechałem już miedzy innymi 4 razy po 12 godzin i nie byłem specjalnie zmęczony. Dobry samochód.
~Ślim
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Fajne autko za te pieniądze, super silnik. Cały czas coś w nim odkrywam i ciągle mnie pozytywnie zaskakuje.
~Kiankowiec
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Auto na 5-. Świetnie wyposażone, z dużą ilością miejsca, rewelacyjnym silnikiem i długą gwarancją.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I SW
6,2
9,3
~rrzeszotek@op.pl
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Auto mile mnie zaskoczyło i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Profesjonalna obsługa w salonie (Carserwis).
Kia Ceed I SW