Lista ocen Kia Ceed I SW (83) - Całokształt

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seaqest
SW 1.6 122KM 90kW
Samochód ok ale tylko ok. Męczy mnie słabe wyciszenie auta, przy 130km/h wyłączam radio i... rdza. Klapa bagaznika wymieniona przez rdze nowa i tak rdzewieje rdzewieją nawet szyny fotela oraz drzwi. Auto mega oszczedne, częsci tanioszka, za sprzegło z wymianą 700 zł, tuleja 20 zł, prosta obsługa, lecz auto zdecydowanie nie na długie trasy.
~Luis
SW 1.6 122KM 90kW
Świetne auto rodzinne za przyzwoite pieniądze. Dobrze się prezentuje, pakowne i jednocześnie w miarę ekonomiczne. Reklamują, że 7 lat gwarancji na wszystko... Wolałbym nie sprawdzać, ale póki co narzekać nie mogę. Jeśli tylko znaczek KIA nie przeszkadza Ci na masce samochodu - to merytorycznie samochód nie przynosi żadnych rozczarowań.
~rrzeszotek@gmail.com
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Na początek zaznaczam, że punkty daję adekwatnie do klasy pojazdu - czyli za auto kompaktowe. Daję 5- ; naprawdę fajne i udane autko. Jak tak dalej pójdzie koreańczycy ostro namieszają. Kia Ceed to naprawdę przykład na to, że można zrobić coś solidnego za normalne pieniądze (normalne nie znaczy małe - samochody nowe wg mnie są bardzo drogie).
~Zv
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jedna z ciekawszych propozycji na rynku, w niczym nie ustępuje autom europejskim i japońskim, od niektórych jest nawet lepsza. Najmocniejsze strony to wyposażenie i bardzo udane silniki, najsłabsze to mało precyzyjny (za mocno wspomagany) układ kierowniczy - chociaż zawieszenie jest zaawansowane i pozwala na dynamiczną jazdę.
~Victor
SW 1.6 122KM 90kW
Bardzo jestem zadowolony z tego samochodu, pomimo drobnych wad. Wizualnie bardzo mi się podoba. Użytkowo sprawuje się bez zarzutu. Świetny wybór dla rodziny 2+2, z dodatkową koniecznością wykorzystywania auta do pracy (częste wyjazdy w trasę, konieczność zabierania kilku kartonów w bagażnik).
~Zbigjak@gmail.com
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Uwaga do serwisu.Odebralem niedokladnie nowe auto z nadmiarem oleju w silniku 1litr ponad maksymalny stan.Przy zaleconej wymianie po 1500 km w innym serwisie Kia sytuacja powtorzyla sie.Prawdopodobnie serwisanci popelniaja blad z innej pojemnosci lub typu silnika,bo chyba nie sa tak szczodrzy.
~waldy
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Oprócz kilku mankamentów spisuje się naprawdę dobrze. Auto od nowości w rodzinie, praktyczne i niezawodne, ekonomiczne w eksploatacji. Obecnie jako tzw drugie w domu, chętniej używane ze względu na poręczność i brak oporów przed parkowaniem na zatłoczonych parkingach sklepowych itd.
~kp
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
jak na moje wymagania to doskonale - auto sprawnie i ekonomicznie przewozi mnie tam gdzie chce, jak trzeba nieco szybciej pojechac to tez daje rade - jak bedzie z niezawodnoscia to sie okaze - auta japonskie na pewna sa lepsze (ale tylko te naprawde japonskie)
~Mowso
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Ogólnie świetny samochód - kupiłem 2 latka z przebiegiem 60tys, zrobiłem jakieś 70tys dodatkowe i bardzo sobie chwalę. Trochę drobnych usterek w międzyczasie ale nigdy nic poważnego. Wyjazdy na wakacje po 2tys km w jedną stronę - żaden problem :)

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~schwyntzu@me.com
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Przesiadając się z Octavii miałem pewne obawy, ale jest źle. Użytkowanie umilają takie gadżety jak masa schowków (w tym na okulary oraz w bagażniku) oraz świetne fabryczne audio, z USB, MP3, AUX i sterowaniem w kierownicy w standardzie.
Kia Ceed I SW