Lista ocen Kia Ceed I SW (83) - Całokształt

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marecki75@wp.pl
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Oceniając ogólnie to bardzo fajne auto, dobrze wyposażone za stosunkowo rozsądne pieniądze. Ocena dobry jest tu troszkę za niska natomiast do doskaonałości trochę brakuje. Ja oceniłbym je na b.dobre. czyli pomiędzy przedstawioną tu skalą ocen.
~jmglow34@toya.net.pl
SW 1.6 122KM 90kW
BRAWO DLA PRODUCENTA! Samochód cieszy oko, daje frajdę z jazdy. Nie sztuka przepłacać, żeby być zadowolonym! Ten samochód idealnie realizuje potrzeby rodziny 2+2. Jeśli spełni obietnicę "7 lat gwarancji", to będzie poza konkurencją dla konkurencji!
~Marcin_Krk
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Pierwszy naprawdę solidny samochód od Kia. Użytkowany od nowości, nigdy nie zawiódł. Pomimo drobnych niedociągnięć (o czym poniżej) samochód zdecydowanie do polecenia. Mimo już nie najmniejszego przebiegu nadal służy bezawaryjnie.
~GG
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Nie doświadczyłem żadnych niespodziwanych problemów. Co dziwne, z ASO (Wrocław, Żmigrodzka, salon w Długołęce) współpraca wydaje się OK. Wyjaśniają co i dlaczego itp. Inna sprawa, że nic wielkiego nigdy nie znaleźli.
~tim
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Auto całkiem udane, najważniejsze zalety to dużo miejsca w środku, świetne nagłośnienie, na oryginalnych michelinkach świetnie się prowadzi, jakość wnętrza na 5. Pytanie jak z trwałością, ale na to za wcześnie.
~MrCin / makzz@o2.pl
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Z czystym sumieniem mogę polecić ten model. Wersja kombi spełnia wszelkie wymagania jakie mieć może młoda rodzina- przestronne wnętrze, bezpieczeństwo (6 poduszek w tym kurtyny), radość z jazdy, mało pali nawet przy żywej jeździe.
~Tom
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jeździłem autkiem 5 miesięcy i powiem, że na auto dla przedstawiciela handlowego z niższej półki jest ok. Ogólnie toporne auto. Głośne. Zero frajdy z jazdy, nuda, nic się nie dzieje. Mimo to za tą cenę 60tyś - 8 poduszek i klima.
~slonik
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
super auto za naprawdę nieduże pieniądze; bardzo ładny wygląd - dużo lepszy niż hatchback; dobra jakość materiałów użytych wewnątrz auta; 7 lat gwarancji (5 na auto) - miejmy nadzieję że ASO da radę:); na razei polecam w 100%
~Max
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Nigdy więcej KI, 7 letnie gwarancja to mit. Zawieszenie nie podlega żadnej gwarancji podobnie jak przepalające się żarówki. ASO też nie poczuwało się by naprawić turbinę wraz z uszkodzonym silnikiem
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I SW
6,2
9,3
~Tybor
SW 1.6 122KM 90kW
Stosunek jakości do ceny na dobrym poziomie. Aczkolwiek spodziewałem się czegoś lepszego. Trzeszczące plastiki tapicerki i rdzewiejąca karoseria to wielki minus tego auta.
Kia Ceed I SW