Lista ocen Kia Ceed II Hatchback 5d (24) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol Częstochowa
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
tutaj powiem tyle nigdy nie zdarzyło się żeby miał wilgoć w samochodzie szyby rzadko kiedy parują a jeżeli nawet to system klimatyzacji automatycznej Sam włącza nawiew na przednią szybę i ją odparowywuje. Podgrzewane fotele działają bardzo dobrze. Samochód nagrzewa się dość szybko i cieplutko robi się nam już po kilku minutach jazdy.
~Banasz
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Bardzo łatwo osiągnąć komfort cieplny. Z klimą nie ma żadnych kłopotów. Opcja maksymalnego nawiewu na przednią szybę bardzo pomaga w zimie. Nigdy nie użyłem skrobaczki (odmrażacz do szyb + nawiew)
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Układ spisuje się bdb, zaparowane szyby łatwo osuszyć włączoną klimą. Nawet przy 4 osobach na pokładzie i nawiewie włączonym na 1 nie ma problemu z parowaniem szyb.
~pilara
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Niby ok.ale focus był pod tym względem lepszy.Mam takie odczucie że klimatyzacja lepiej chłodzi jak jedzie się szybciej.Ogrzewania nie sprawdzałem bo zima dopiero będzie.
~morganh81
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Klima automatyczna ma możliwość ustawienia reagowania w trybie \"soft\", \"fast\" lub automatycznym - wygodne to. Jednego mi brakuje - ogrzewania przedniej szyby:(
~Ireneusz
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Wentylacja niby sprawna, jednak rano prawie zawsze paruje przednia szyba (przy jednej osobie w aucie, bez pasażerów).
~Szati
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Dwu strefowa klimatyzacja sprawuje się bez zastrzeżeń. Szyby odparowują bez problemu. Ogrzewanie dział szybko.
~chomik2
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
po krótkim czasie użytkowania mogę powiedzieć że liczyłem iż będzie gorzej, klimatronik bardzo wydajny i cichy
~TomekG
Hatchback 5d 1.6 CRDi 128KM 94kW
Dmucha i pachnie ;) Uwaga na parowanie szyb przy zamkniętym obiegu powietrza bez włączonej klimy.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed II Hatchback 5d
5,4
~Artur
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Jedyny mankament to brak elektrycznego ogrzewania przedniej szyby, ale to ma tylko Ford.
Kia Ceed II Hatchback 5d