Lista ocen Kia Ceed II Kombi (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto kosztowało 67 tys zł. Nie kupiłem bo mam z wypożyczalni - płaci firma, więc mnie to nie dotyczy. Ale wolałbym dopłacić 8 tyś i wziąć Sportage w promocji pod koniec roku lub Forda Fokusa, czy Opla Astrę. Ja już wiem po tej Kii jak testować auto przy jeździe próbnej od dealera - większe prędkości, większe obciążenie, trudniejsze warunki drogowe - bo po prostej do 90 km/h to każde auto jedzie super. Niestety auto ma bardzo dużą utratę...
~jakubkrasnik
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
myślę że doskonały stosunek. 62500 za kombi ze wszystkimi możliwymi systemami bezpieczeństwa (do tej pory w niektórych nie wiem o co chodzi), niezłym wyposażeniem wersja M: 4 poduszki, kurtyny powietrzne, ESC - stabilizacja toru jazdy, TCS - kontrola trakcji, HAC - wspomaganie pokonywania podjazdów (fajna sprawa), VSM - system podpowiedzi ruchu kierownicy, ABS, EBD - rozdział siły hamowania, BAS - wspomaganie hamowania, ESS - automatyczne...
~Paweł Łódź
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
największa zaleta tego samochodu. Kupiłem jako rocznik poprzedni za 67 tyś z oponami na zimę i czujnikami cofania nowy samochód z najmocniejszym dostępnym dieslem i 7 lat gwarancji z kilkoma dosłownie wyłączeniami. Jeśli nie masz kompleksów i nie potrzebujesz mieć czterech pierścieni na masce albo śmigła na niebieskim tle albo celownika to bierz koreańca. Dreswagony są dla małych fiutków
~Dermedsajko
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
maim zdaniem snoby niech sobie kupują BMW i inne dreswagony tak ukochane przez grupy przestępcze i juppi warszawskie ;) Tu maz koreańczyka wersja M z 7 lat gwarancji za 64000 PLN więc sorry ale mega opcja systemy zapezpieczeń i komfort jak w autach klasy średniej ale nie niższej ;) Jak nie maz kompleksów związanych z logo KIA to bierz ten samochód
~jackson_kizo
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Powiem tak. W tej cenie i przy tym wyposażeniu to można kupić Skodę z podobnym przebiegiem i silnikiem, ale w wyposażeniu ABC - absolutny brak czegokolwiek. Taka wersja którą ja posiadam ma to czego mi trzeba- A/C, elektryczne szybki, lusterka, ogromną przestrzeń w środku i cichy i niezawodny silnik. :)
~Marcin
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Kia jest tania. Dodatkowe wyposażenie kosztuje grosze. A jakością nie odbiega od golfa, civica czy focusa. No i ma 7 lat gwarancji. Tym razem mniej wyłączeń niż w pierwszej generacji. No i konkurencja jakoś zmniejszyła te swoje samochody klasy C a KIA pozostała dość duża i przestronna.
~grycha
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Tutaj za około 62- 65 tys zł mamy kompakt w wersji premium (wersja L) gdzie są chromy, przyciemniane szyby, doświetlanie zakrętów, tempomat, komendy głosowe telefonu, czujniki parkowania, mnóstwa systemów bezpieczeństwa, dobra wygoda i wyciszenie , już o designie nie wspomnę, wg mnie najlepsze w klasie.
~pawel
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Niska utrata wartości - wiem bo sprzedałem poprzedni powyżej ceny ubezpieczenia AC i to w jeden dzień! Kwota zakupu bez komentarza - proszę samemu porównać ceny. Jakość niestety nie jest z najwyższej półki ale to też nie jest klasa premium. Ogólnie jest dobrze.
~Adrian
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Mega pozytywne zaskoczenie! Nie spodziewałem się takich materiałów w takiej cenie. plastiki mięciutkie, nie skrzypią wszystko działa. Porównywaliśmy do skody czy nawet lancera i wypada dużo, dużo lepiej. Niebo a ziemia. Bardzo staranne wykonanie.
~mario
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Kupiłem auto z poprzedniego rocznika (2012) w wersji wyposażenia M + czujniki parkowania za 56000. Konfigurowałem inne marki z takim wyposażeniem i jedynie cruse może być porównywalny. Reszta konkurencji jest 10 lub 15 tyś. droższa.
Kia Ceed II Kombi