Lista ocen Kia Ceed III Hatchback (21) - Karoseria

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gto73
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Wygląda fajnie. Jakość materiałów w środku moim zdaniem dobra, są miękkie i miłe w dotyku. Zobaczymy jak odporność kokpitu na zarysowania mam wrażenie że jeden ślad już został po torbie żony. (trochę słabo) Miejsca dla czteroosobowej rodziny jest sporo.( to nie suv ani van tylko kompakt) Bagażnik też jest pojemny. Wyjechaliśmy na ferie i nie musiałem zakładać boksu dachowego. Dwie bardzo duże walizki i trzecia średnia plus torby zmieściły...
~Ehooo
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Niezły wygląd, lampy full LED z przodu i przyciemniane szyby z tyłu odmieniają to auto o 180stopni w stosunku do ubogich wersji. Jedna gwiazdka odjęta za lakier, od samego patrzenia się rysuje (u mnie akurat kolor czarny, więc wystarczy, że przejdzie mrówka i mamy ryski). Takie czasu, super ekologiczne lakiery, rysujące się od samego patrzenia.
~Karol
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Dzisiejsze lakiery samochodowe są trudne w utrzymaniu przy codziennej eksploatacji samochodu. W przypadku Ceed'a jest podobnie, jeżeli jesteś fanem car detalingu wówczas radzę wybrać dobrej jakości środki czyszczące (ścierki), lub wizyty na myjniach bezdotykowych lub dobrych myjniach ręcznych.
~Kamil
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Lakier piękny ale jak powszechnie wiadomo w nowych autach - nieszczególnie trwały. Po 2400 km i 3 myciach bezdotykowych już widać drobne ryski. Rant drzwi nie przetrwał również delikatnego dotknięcia o betonowy bloczek.
~Piotr
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Ciężko cokolwiek stwierdzić po tak krótkim czasie. Lakier na pewno rysuje się od myjni szczotkowych, a tych z pewnością poprzedni właściciel (AVIS) używał dużo.
~lalosala
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Nie wiem co tu można napisać. Samochód jaki jest każdy widzi. Mi się podoba. Po 3 latach nie rdzewieje, lakier nie schodzi. Nie ma się do czego przyczepić.
~Dżyszla
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Na tą chwilę nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Czas z pewnością pokaże, jak z wykonaniem tego elementu. Trudno cokolwiek na tą chwilę napisać.
~Miszka
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Piękny czerwony kolor. Moja żona się w nim zakochała. Co do trwałości, na razie nic nie widać. Sylwetka też jest piękna.
~Michał
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Auto nowe, a zderzaki spasowane jak w 20 letnim aucie po kolizji. Lakier kiepskiej jakości
Dziennik kosztów dla Kia Ceed III Hatchback
7,2
~Krzysztof
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Linia nie jest jakaś wybujała z boku przypomina Golfa, projektowany dla Europejczyków, coś w sobie ma.
Kia Ceed III Hatchback