Lista ocen Kia Ceed III Hatchback (34) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gto73
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Kupiłem auto z przeznaczenie do jazdy po mieście (15 tys. km/rok miasto, trasa 3-4 tys./rok.). Moja ocena na początek eksploatacji jest bardzo pozytywna. Auto jest ciche prowadzi się pewnie. Dokładniejsza ocena po przejechaniu większej ilości kilometrów. Aktualnie jeżdżę autem 3 tydzień. Zrobiłem przez ten czas 1500km.
~krzysiekk92
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Samochód godny polecenia. Co prawda to moje pierwsze całkiem nowe auto, ale miałem okazję jeździć kilkoma innymi modelami konkurencji i KIA przypasowała mi najbardziej. W ciągu 2 tygodni urlopu zrobiliśmy w różnych warunkach prawie 4000 km dlatego ocena będzie rzetelna. Test zdany pozytywnie.
~Ehooo
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Dobrze wykonany samochód. Ma swoje małe wady ale mi wydaje, się, że jednak więcej zalet. Największą zaletą jest dobra wycena w stosunku do oferowanego wyposażenia, w biedniejszych wersjach mamy wszystko co potrzebne do jazdy z punktu A do B i czasami jak to mówią na wakacje.
~Krzysztof
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Zanim go kupiłem odwiedziłem wszystkie salony samochodowe, wybór padł na Fousa albo Ceeda. Chodziłem między jednym a drugim salonem i porównywałem. Odbyłem jazdy próbne. Ostatecznie wybrałem Kię ze względu na miejsce za kierownicą mam 2m wzrostu, siedzisko w Fordzie jest krótsze.
~gorofil
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
W zasadzie ten samochód jest jak na swoją klasę rewelacyjny. Stosunek ceny do wyposażenia jest chyba trudny do pobicia. Jak dotąd nie znalazłem w nim prawie żadnych minusów. Oby tylko był równie niezawodny jak jego poprzednik z I generacji, którym jeździłem 12 lat.
~Kamil
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Jest to moje pierwsze nowe auto, więc nie mam porównania do innych. Z rzeczy które bardzo przypadły mi do gustu to układ jezdny, oświetlenie, jakość wykonania wnętrza i system multimedialny. Najwięcej zastrzeżeń mam do skrzyni biegów. Ogólnie z auta jestem bardzo zadowolony.
~Nair
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Auto zapowiadało się świetnie, niskie spalanie, dość wygodne - po poważnej dużej awarii silnika(opisane niżej) stwierdzam, że nie jest warte tych pieniędzy. Wstyd dla KIA. Polecam ranking ADAC 2021 - najbardziej awaryjne auto nr.1 - Kia CEED
~klient
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Awaria silnika po przejechaniu 300 km, po jednym dniu użytkowania , więc cóż tu oceniać. Na tą chwilę auto stoi 3 tydzień w serwisie i nie wiadomo ile jeszcze postoi. Ogólnie omijać szerokim łukiem, ewentualnie zwiększyć promień 2 x i ominąć kołem.
~Dżyszla
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Gdy tylko pierwszy raz w czerwcu wsiadłem do tego samochodu, od razu się zakochałem. Wcześniej jeździłem I gen i30, potem testowałem absolutnie wszystkie generacje i zawsze coś doskwierało. Kia wypadła bez zarzutów, choć to tak podobne konstrukcje.

Usterki Kia Ceed III

Kia Ceed III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Gdyby nie problemy z silnikiem(dolewanie ropy do oleju nie rozwiązane przez 1,5 roku ) oraz akcja serwisowa na pasek i napinacz ogólnie samochód poprawny pod wieloma względami.
Kia Ceed III Hatchback