Lista ocen Kia Ceed III (67) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Kombi 1.4 DOHC 100KM 74kW
Zwieszenie jest dobrze zestrojone. Świetny kompromis między komfortem, a twardością gwarantującą pewne prowadzenie. Auto prowadzi się pewnie i bardzo przyjemnie, szczególnie w zakrętach.
~gorofil
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Bardzo fajnie sprawuje się asystent pasa ruchu, który potrafi sterować autem bez dotykania kierownicy (oczywiście na drodze właściwie oznakowanej). Z rozsądku próbowałem tego tylko na pustej S8.
~Arek
Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
jestem zadowolony z ukladu kierowniczego, progresywne wspomaganie w zaleznosci od predkosci, nie stuka na dziurach, nie uderza kierownica po najechaniu na nierownosci
~Bouncy
Hatchback Facelifting 1.5 T-GDI MHEV 160KM 118kW
Tragedia. Od 50 tys km stuki w przednim zawieszeniu. Serwis nie potrafi zlokalizować. Od 60 tys samochód podczas jazdy wydaje dźwięk przypominający uszkodzenie łożyska w kole.
~gto73
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Układ jezdny uważam za mocną stronę tego auta. Dla mnie prowadzi się precyzyjnie. Jest odporny na boczne podmuchy wiatru. Wspomaganie jest odpowiednie przy każdej predkości
~lukaszfd
Kombi Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Bardzo dobre zawieszenie. Stabilny przy wyższych prędkościach - felga 17. Nie ma problemu z podmuchami bocznymi. Mam porównanie z focusem mk3.
~Daniel
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Moim zdaniem rewelacja. Idealny balans między dobrym komfortem resorowania a pewnym i stabilnym zachowaniem się auta przy wysokich prędkościach i w zakrętach.
~Krzysztof
Kombi Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Wręcz idealny. Autko jedzie jak po sznurku. Pokonywanie zakrętów jest czystą przyjemnością. Zawieszenie zestrojone bardziej niż poprawnie.
~Łukasz
Kombi 1.6 CRDi 115KM 85kW
Wibracje przy wyższych prędkościach przy 140km nie dało się jechać... auto wibrowalo całe jakbym jechał na wibratorze lub miał pas do odchudzania .
~Michał
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Tutaj dalej bez zmian, auto jedzie jak po sznurku, a po założeniu zimówek wyższej klasy niż fabryczne letnie, trakcja uległa jeszcze poprawie.