Lista ocen Kia Cerato (107)

~to.maszzz@wp.pl
Sedan 1.6 CRDi 115KM 85kW
To moja trzecia ocena tego auta. Jezdze juz prawie dwa lata i zakupu nie zaluje. Silnik zasluguje na bdb ocena. Oszczedny, dynamiczny i niezawodny. Oleju nie dolewam wogole. Wymiana co 15 tys. na przegladach. Od poczatku bardzo szanuje turbine - wylaczam silnik z odpowiednim opoznieniem po zatrzymaniu. Max predkosc jaka mialem mozliwosc uzyskac to 195 km/h wg licznika. (Silnik)
~Jan G.
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Polecam ten samochód dla każdego kto jest już znudzony niemieckimi samochodami i nudnymi japońcami. Ten samochód to kompromis między udanym golfem 5, a niezawodną toyotą corollą. Jest tu dużo więcej przyjemności z jazdy niż w golfie, a pod względem usterkowości może nawet bije toyotę! Cerato jest samochodem mało popularnym na naszym rynku, ale sympatyków nie brakuję (jeszcze nie słyszałem od żadnego użytkownika tego samochodu złej opinii)....
~Raptor
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Bardzo dobra jakość samochodu przy umiarkowanej cenie z rynku wtórnego. Samochód dobrze wyposażony: klimatronik, pełna elektryka, 10 poduszek powietrznych, system isofix. Według mnie jest to niedoceniony lider w tej klasie aut. Kiedy kia wypuściła ten model w 2004 roku mało kto wybierał super wyposażonego diesela w cenie benzynowego golfa. Poprzednie modele koreańców ze względu na blacharkę, ekonomikę i awaryjność nie przemawiały za zakupem...
~loozack
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Ogólnie bardzo przyjemne autko. Jako drobny mankament można uznać nieco za mały (jak dla mnie) bagażnik. Podawane w opisie 500 litrów pojemności bagażnika jest grubo przesadzone.
3,6
~Aqua
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
KIA Cerato, to dobry wóz, w tej chwili już tylko na rynku wtórnym. Odpowiedni dla kogoś kto szuka pojazdu bez fajerwerków, ale dobrze wykonanego, o znikomej awaryjności, dość oszczędnego, wygodnego dla 3-4 osób (zwłaszcza 2 dorosłych plus dzieciaki).
~kursant3@o2.pl (RiT2)
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Uwazam te autko jako swietna alternatywe dla zakupow pojazdow bardziej renomowanych firm. Jezeli sie go dokona w Niemczech otrzymuje sie auto wspaniale wyposazone, o ktorym w polskich salonach mozna pomarzyc. Szczerze polecam i zachecam do kupna. Przy wyborze tego autka kierowalem sie opiniami wlasnie z tej strony. Pisalem maile do osob publikujacych tutaj swoje uwagi. To oni utwierdzili mnie, ze dokonalem wlasciwego wyboru. Rowniez i ja...
~to.maszzz@wp.pl
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
To moja druga ocena tego auta (pierwsza byla tuz po zakupie). Ciagle jestem bardzo zadowolony.
~Paweł z Leszna
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Dobrze zsynchronizowana, lecz po 4 roku użytkowania pojawiły się sporadyczne kłopoty z wrzuceniem wstecznego (trzeba podjąć ponowną próbę). Brakuje 6 biegu, przy 130 aż się prosi. (Skrzynia biegów)
~Artur
Sedan 2.0 CRDi 112KM 82kW
Zaskakująco niezawodne i praktyczne auto. Mam wersję topową ze skórami i kupiony z małym przebiegiem.
~fisiak
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
samochód na mocną czwórkę, ale sporo na tą czwórkę pracuje wygląd na zewnąrz i wewnąrz, który się naprawdę udał. Jednak jeżeli chłopcy z Korei chcą, zebym dalej kupował ich wozy muszą isę bardziej przyłozżyć