Lista ocen Kia Opirus (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zlotko5
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Samochód z 2004roku z instalacją LPG można nabyć do 30.000zł z przebiegiem około 90 tyś km. Wykończenie jest na bardzo dobrym poziomie nic nie puka nic nie stuka i nie trzeszczy, warto tu też zaznaczyć iż car audi jest tu naprawdę porządne-mnie miło zaskoczyło. co do kosztów utrzymania to nie mogę się wypowiadać ale z tego co się informowałem to tez nie jest tanio patrzą na ceny części zamiennych.
~Jacek
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Dziwny jest ten świat.Bardzo dobry samochód super komfortowy a kosztuje bardzo bardzo mało.Do tego trudno go sprzedać mimo tego że części mozna dokupić bez większych problemów a jak czegoś nie ma to jest na szrocie.Uważam że stosunek jakosci do ceny jest obłędny.Samochód dla ludzi bez kompleksów z otwartą głową.
~Kobra
Sedan 3.8 i V6 24V 267KM 196kW
Ten parametr jest bardzo dobry !!!. Samochód podobnej klasy renomowanych marek (BMW, Mercedes)kosztowałby dużo drożej. Jeszcze nie wiem jaki będzie koszt serwisu i przeglądów, ale sądzę, że też dużo niższy niż w przypadku w/w marek.
~Piotr
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Niebywały komfort i przestrzeń w śmiesznej cenie, do tego duży prosty silnik który nie jest tykającą bombą i skrzynia automat w standardzie, czego chcieć więcej
~rubicon
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Za 115 tys,nowy w salonie, nie dostanę nic lepszego. Kupowałem Audi , sprzedawca w salonie / poprzednio Kia/ od razu zaproponował odkupienie auta dla siebie
~Norbert
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
W salonie (2005 r.) ta wersja kosztowała 200.000 PLN. Drogo. Jednak jeszcze raz bym wydał te pieniądze, bo warto
~fan
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Przy obecnych cenach na rynku wtórnym - okazja stulecia - przy tym można spotkać naprawdę niezajeżdżone egzemplarze
~Tomek
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Tani dobry a nawet bardzo dobry samochód do katowania.Konstrukcja zasługująca na określenie Pancerny samochód
~corrigo@plusnet.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Za tą cene brak konkurencji. Targować się !
~właściciel
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
tak jak wyżej. szkoda że nie mogę dać 6!!!!!