Lista ocen Kia Picanto I (98) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adamski
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Na wygodę dwie dorosłe osoby nie mają co narzekać. Z tyłu też nie ma problemów. Mały minus - to bagażnik, na ale cóż w końcu jest to autko miejskie. Pakunki się w nim spokojnie mieszczą.
~janek02
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Z tyłu nie ma dużo miejsca, ale mnie interesuje tylko przód, a tam jest dobrze( jak na tą klasę) przy czym daleko odsunięta szyba przednia stwarza wrażenie większej przestrzeni.
~szmyru
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Nie wiem jak jest z przestrzenią dla pasażerów ponieważ mam ciężarówkę, ale jeśli chodzi o mnie jako kierowcę to jest sporo miejsca a mam 182 cm wzrostu i czuję się wygodniej niż w 206
~lukas
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
z przodu jak na takie auto to powiem ogromna, z tyłu nie jeżdze ale ci co ze mną jeżdzą mówią że dużo miejsca więcej niż w pandzie, nawet mówią tyle co w punto!!??
~walterr
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
mam 188 cm wzrostu i sziedzenia nie osówam na maksa, to chyba o czymś świadczy z tyłu teżjest wiele miejsca siedzenia są wygodne i dobrze trzymają na zakrętach.
~janek1990
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
miejsca nie ma zbyt wiele, zwlaszcza gdy kierowca odsunie fotel maksymalnie do tylu, ale po tak malym samochodzie wiecej sie nie mozna bylo spodziewac
~Crazyautofan
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
Ten maluch ma duzo miejsca wiec we dwojke rewelacja. W 5 osob jest juz troche ciasno ale nie jest to auto na wycieczki nad morze tylko do miasta wiec ok
~łukasz
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Jeśli chodzi o pasażerów jest tu dużo miejsca, bagażnik może nie duzy ale po zlożeniu siedzeń robi się mały furgonik, ma dużo schowków.
~timijozwiak@go2.pl
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
dużo miejsca z przodu, z tyłu nieco gorzej przy odsuniętych przednich fotelach, trochę mały bagażnik ale przecież to z założenia samochód miejski
~bbiskupski@yahoo.com
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
Jak na gabaryty auta nie jest zle czyli upchniemy cztery dorosle osoby do srodka ale niestety ich bagaze pozostana w domu albo powedruja na bagaznik dachowy.