Lista ocen Kia Picanto I (98) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DYSCO
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
mam 187 cm wzrostu i jestem zadowolony, czsem po imprezie żona wiezie mnie z tyłu i tam też się zdziwiłem że tam tyle miejsca.
~pawel
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
NIe jest to autobus ale w porównaniu z Toyotą AYGO lub Yaris..... sami oceńcie, z Tojoty wyszedłem w ciągu 1 minuty!! rekord!!
~MISIEK :)
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
Kierowca i pasażer przedniego fotela mają bardzo dużo miejsca - prawie tyle co w większych Punto, Corsa czy Fabia.
~Kubica
Hatchback 1.1 CRDi 75KM 55kW
Za kierownicą jest dużo miejsca do szyby. Siedzi się jakby siedziało się w większym aucie.
~laku23
Hatchback 1.1 CRDi 75KM 55kW
jak na takie male autko to przestrzeń jest dobra ale wiadomo ze gabaryty robią swoje:)
~WillyPL
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
Ja na takie małe auto to całkiem nieźle, gdyby nie awaryjność to pewnie bym nie wymieniał tego auta
~Djslon2
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Jestem wysoki, ale mieszczę się bez problemu w aucie segmentu A, nawet jazda w 5 osób jest znośna.
~gorol
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
to auto 3,5 metrowe więc oceniam ja na tę klasę z przodu dużo z tyłu mniej ale za to wysoko
~tomasz1980
Hatchback 1.1 CRDi 75KM 55kW
Dużo miejsca z przodu, pzry długich nogach kierowcy z tyłu pasażerowi może być trochę niewygodnie :-)
Dziennik kosztów dla Kia Picanto I
6,9
7,2
8,2
~Piter0104
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
cztery osoby wysokie mieszczą sie bez problemu, lewa noga na zakrętach "wypada" z siedziska