Lista ocen Kia Picanto I (98) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wlaziu
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Miejsca jest sporo z przodu i przeciętnie z tyłu. Teoretycznie auto jest 5-cio osobowe. Ale miejsca jest w nim praktycznie dla czterech :).
~rafau
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Mam wersję 2 osobową z kratką i przez to samochód ma ogromny bagażnik. Co do miejsca kierowca + pasażer to da się wytrzymać (mam 195 cm wzrostu)
~Mateo
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Jak na tak małe autko, to nie ma co narzekać. Z przodu jest sporo miejsca. Z tyłu gorzej, ale tragedii nie ma.
~Chamak
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Kierowca ma sporo przestrzeni, pasażer również. Z tyłu ciasno, lecz i tak jak na małe auto jest sporo miejsca.
~el greco
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Jak dla mnie-kierowcy-poprawnie, kumpel na miejscu pasażera wydawał się zadowolony, a dziewczyn z tyłu się nie pytałem;-)
~tkm2008
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
bardzo dużo przestrzeni, miłe zaskoczenia zważywszy że autko z zewnątrz wygląda na nieduże. wygrywa ze wszystkimi aygo, c1 i 107.
~vir
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Przy tych wymiarach auta kierowca i pasażerowie mają przestrzeń na nogi Minusem jest bardzo, bardzo mały bagażnik
~KONIAK
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
glownie jezdze sprzodu i miejsca mi wystarczy a mam prawie 1,90 wzrostu a moja pani 184 wiec jak na te warunki to jestesmy zadowoleni
~Marcin (Gola) mgolinski@epf.pl
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
Jak na tak male auto niezle. Przydałoby sie więcej miejsca na nogi kierowcy. Ztyłu siedzisko kanapy dobrze wyprofilowane. Znośnie.
~Piter0104
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
przestrzeni nie brakuje, może troch siedzisko powinno byc bardziej wyprofilowane, na zakrętach lewa noga czasem ucieka z siedziska