Lista ocen Kia Proceed (26) - Karoseria

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Zjawiskowa linia przyciąga wzrok wielu przechodniów ;) Przód trochę przypomina zwykłego Ceeda, ale tył i linia boczna robią robotę. To taka mini Panamera. Wszyscy znajomi komplementowali wygląd mojej Kii - auto wzbudza duże zainteresowanie i jest ostentacyjne jak na ten segment cenowy(chcesz mniej ostentacyjny - wybierz zwykłego Ceeda GT).
~Tomasz
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Hmm kolor wiadomo robi robotę ale chwilami wydaje się chyba dość delikatna (ale nie aż tak jak felgi) bo może dwa razy gdzieś jakiś krzaczek czy gałązkę musiałem musnąć no i hm.. w pełnym słońcu jak się przyjrzę po myjni coś tam widać.
~Michał
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Sama karoseria proceeda jest goda pochwały - bryła jest bardzo ładna i dość lekka. Natomiast lakier jest wyjątkowo kruchy i skłonny do odprysków i zadrapań, polecam założyć jakąś ceramikę, czego sam nie zrobiłem.
~Rafał
Shooting Brake 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Koleżanka posiada M CLA wyglądają identycznie w białym lakierze:) można to nadwozie kochać można nienawidzić kto co lubi + dla KIA że idziemy w kierunku nowego i nieznanego brawa za odwagę koreańczycy idą grubo po swoje!
~Cinek
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Karoseria jest piękna i mało komu się nie podoba. Blacha mogłaby być twardsza ale wtedy całość byłaby cięższa i mniej dynamiczna. Minus za delikatny wodny lakier, niestety to norma w tych czasach.
~Kuba
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Mam kolor Dark Penta Metal i nie zmienił bym tego koloru na inny ale to kwestia gustu. No i wygląd "podobny" do Panamery lub Mercedesa CLS shooting brake. Jeszcze rzadki widok na naszych ulicach.
~Al3x_
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Mój samochód to świeży egzemplarz wiec nie ma prawa się nic dziać z blacharką. Sama karoseria jest ładna - i to jest chyba jeden z ważniejszych aspektów tego samochodu ;)
~Jarek
Shooting Brake 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Póki co bez zarzutu. Ciekawa kolorystyka całej nowej kolekcji. Zobaczymy jak będzie z 7 letnią gwarancją. Już czuję, że trudno lub kosztownie będzie spełnić jej warunki.
~Adrian
Shooting Brake Facelifting 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Jeden z ładniejszych samochodów w tej cenie, o ile nie najładniejszy. Potrafi skręcić ludziom karki na ulicy, bardzo miłe uczucie. Plus taki, że proceedów mało jeździ ;)

Usterki Kia Proceed

Kia Proceed – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam Proceed GT
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Okres zimowy, biały kolor i dużo rdzy lotnej ale specjalne środki pomagają , lakier na zderzakach … podczas mycia należy uważać ponieważ lubi odchodzić od plastiku .