Lista ocen Kia Rio III Hatchback 5d Facelifting (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC CVVT 84KM 62kW
Jeśli jeździsz z A do B i nie piłujesz silnika auto odpłaca przyjemnym spalaniem. Poniżej 6,5 to naprawdę żadna sztuka w mieszanym, mam cykle ze średnim poniżej 6l. Wiem co mówię, bo auto używam w firmie i widzę ile wydaję. Jeśli jednak czujesz potrzebę bycia pierwszym na światłach to spalanie leci powyżej 7,5.
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC CVVT 84KM 62kW
Auto przy przebiegu 2020km, średnie spalanie 5,8l/100km, większość to mieszany - trasa 80-90km/h, miasto przepisowo do 50. Pomiar bardzo dokładny na podstawie faktur. Normalna jazda, bez piłowania, ale też nie przesadnie oszczędny.
~Tomek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC CVVT 84KM 62kW
na pełnym baku udało się przejechac 400km spokojną jazdą 85% trasa(120km/h tempomat) 15% miasto plus duże górki. Do baku wchodzi 31-32 litry, instalacja fabryczna BRC. Przy normalnej jezdzie, 350km na baku to standardzik.
~pavvel
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC CVVT 84KM 62kW
Auto nowe, niska cena = niskie ubezpieczenie. Reszta okaże się w przyszłości. Silnik 1,2 benz to dla mnie zagadka
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DOHC CVVT 84KM 62kW
6,1 litra w zimę przy jeździe 60 procent miasto i 40 procent drogi szybkiego ruchu w aglomeracji.
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 WGT 90KM 66kW
wysokie koszty przegladow, brak wsparcia przy awarii silnika
~Robert
Mam lpg to jest tanio .