Lista ocen Kia Sephia I Sedan 1.6 i 80KM 59kW 1995-1998 (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wola
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Bardzo fajny i udany samochód, stylistyka jak na koniec roku \'93 jest kapitalna, lakier jest dobrej grubości. Samochód posiada zarówno sporą przestrzeń bagażową jak i tą dla pasażerów i kierowcy a mimo wszystko jest dosyć kompaktowy i zwrotny. Lepszym wyborem byłby silnik 1.5i lub mocniejsza wersja 1.6i, chociaż nie wiem jak w ich wypadku wychodzi ze spalaniem. Samochód jak za takie śmieszne pieniądze jest jak najbardziej godny polecenia, w...
~pat
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Może nie przejechało dużo 130tys bo to zawsze drugie auto, choć te pierwsze się zmieniają co parę lat, ale już ma 15 lat. Lubię nim jeździć z sentymentu i za to że jest niezawodne. Dla mnie super na 130tys i 15lat. Auto ma pełną elektrykę i wszystko działa jak zawsze.Tankować i jeździć.
~Zbyszek
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Jezdze 7 lat bez usterek. Nigdy mnie nie zawiódł. Słaba wentylacja, nie najlepsze hamulce, słabe zawieszenie. Spręzyny z tylu "siadły" więc je rozciagnąłem i zahartowałem na nowo. Teraz jest nawet lepiej niz było. Fajne autko.
~Rafał
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
polecam wszystkim za niewielkię kase mozna kupić naprawde nie złe auto ,prawie wszystkie auta są doskonale wyposażone a jak się trafi jeszcze z klimą to rewelacja .
~L-KO
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Wahałem się z kupnem, bo różne opinie o KIAch słyszałem, ale nie żałuję decyzji. Na prawdę polubiłem to auto.
~marcin
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
niezawodne solidne auto, Ci co tym jezdza na niemieckie nigdy nie zamienią, a CI co nie znają niech krytykują.......
~Szyszon
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Jak na auto za taką cenę i taki rocznik jestem z niego bardzo zadowolony i mogę polecić każdemu.
~trzeciecki@mpips.gov.pl
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
bardzo jestem zadowolony, przejechałem ponad 130,0 tys.km i nie miałem większych usterek.
~adam
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
dobre auto za małe pieniądze, polecam. Jak dbasz o auto to i ono będzie wdzięczne.
~wlad
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
wbrew pozorom bardzo solidne auto - nigdy mnie nie zawiodło.
Kia Sephia I Sedan