Lista ocen Kia Sephia I Sedan 1.6 i 80KM 59kW 1995-1998 (10) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wlad
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
jest lepiej niż myślałem, elektryka bez problemów, zawieszenie nadspodziewanie trwałe (raz w roku robię mały przegląd zawieszenia, wymiany wymagają pojedyncze elementy, np końcówka drążka, sworzeń wahacza) dodam że rocznie pokonuje około 35 - 40 tys. km. klima nie nabijana 4 lata działa wzorowo.
~adam
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
zawiódł tylko raz, strzelił plastikowy rezonator, nie mieli w sklepie na półce ale sprowadziłem od importera części z Sieradza w kilka zaledwie godzin(polecam za szybkość), cena 35zl+20zl wysylka+120 robocizna ze sprawdzeniem auta, więc nie było najgorzej
~pat
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Wymieniłem: Siłownik przy pedale sprzęgła bo zaczynał cieknąć ( coś 50-70zł), silniczek spryskiwaczy (od poldka 18zł),uszczelka pod klawiaturę 15zł(zaczynało się rosić), akumulator Części pasują od mazdy 323.
~Wola
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Nigdy mnie nie zawiodła Kia ( na bazie Mazdy 323), prócz wymiany żarówki przez 3l z drobiazgów nic nie było robione. Jedynie po sprowadzeniu wymieniłem łączniki stabilizatorów i sworznie.
~Szyszon
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Często się coś psuło, ale były to drobiazgi (kopułka, kable zapłonowe, regulacja gazu itp).
~Boniek
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
coś szwankuje pomiar temperatury i pobór płynu do chłodnicy,
~Użytkownik Sephi
Wszystko po kolei się psuło ale przy przebiegu prawie 700.000km nic dziwnego
~L-KO
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Nic się nie działo. Tylne lampy nabierają wody po większym deszczu ;)
~NastaeK
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Nawet antena automatycznie wysuwana działa bez zarzutu.
~galoper
wszysko działa!