Lista ocen Kia Soul I Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW 2009-2011 (35) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mimi
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
właściwie już się przyzwyczaiłem, że zanim wrzucę jedynkę, to muszę wajchę biegów odciągnąć w kierunku piegów 3/4 bo inaczej nie idzie wrzucić jedynki, coś blokuje ruch w kierunku biegów 1/2 ------------------------------------------------ Po roku jeżdżenia Soulem nie zauważam już tej niedogodności.
~Bodek
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
skrzynia mogłaby być nowocześniejsza tj. 5-cio lub 6-cio biegowa co pozwoliłoby lepiej wykorzystać i moc i moment obrotowy a tym samym wzrosłaby prędkość. 170 km/h to trochę za mało na letnie wypady do krajów gdzie są autostrady a szczególnie do Niemiec do EuropaPark
~kabasny
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Troszkę kłopotów na początku było jak to już inni opisywali z toporną początkowo \"jedynką\", ale tak po paru dniach myślę że to po prostu celowy zamysł konstrukcyjny jest, żeby pamiętać że to właśnie ją się wrzuca. Bo silnik nieco za cicho da znać
~M
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Pracą skrzyni biegów nie jestem zachwycony. Zdarzają się opory przy wrzucaniu 1 i 3 (co dziwne, inni użytkownicy tego auta nie mają zastrzeżeń). Przy wyższych prędkościach aż się prosi o 6 bieg, którego niestety brak.
~Łyżka
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Brakuje koła dwumasowego dlatego podczas ruszania czuć wibracje przez co jazda z przyczepą nie należy do najprzyjemniejszych. Jest zwinna i biegi nie są ani za krótkie ani za długie. Mi brakuje 6 przełożenia.
~peetie
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Dobre przełożenia, nie zdarzyło mi się żeby silnik zgasł. Przesiadłem się z automatu i sobie chwalę. Od czasu do czasy przy wrzucaniu dwójki czuję niewielki opór.
~Dodziu
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
I tu przeżyłem szok bo myślałem, że w poprzedniej Astrze działała bardzo dobrze. Kia pokazuje, żę ten element też potrafi zrobić. Biegi wchodzą idealnie bez haczeń. Czysta przyjemność.
~Pietruszka
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Działa. Potrafi się zaklinować pomiędzy 1 a R - może taka uroda. Problemu z tym nie ma, po prostu trzeba wyrwać lewarek na siłę, ale jest to wada.
~cymaria
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
jestem kierowcą \"amerykańskim\" posługującą się automatyczną skrzynią biegów. W warunkach miejskich (korki) jest idealne.
Dziennik kosztów dla Kia Soul I Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
6,4
~wojtekmetal1&o2.pl
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Jak narazie bez żadnych problemów,nawet wsteczny nie chaczy co się zdarzało w fordzie.Na trasie mógłby być jeszcze 6 bieg.
Kia Soul I Crossover