Lista ocen Kia Sportage I Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW 1994-2002 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jerzy Martyniak, Zakopane. ul.Chłabówka 19b
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Auto obliczone dokładnie na 3 lata - bo tyle trwa gwarancja. Ceny części w serwisie są kosmiczne. Brak zamienników i części "szrotowych" sprawia iz eksploatacja starszych pojazdów tej marki jest niewspółmiernie droga w odniesieniu do mizernych zalet pojazdu. Dzień w którym sprzedałem ten pojazd należy do najszczęśliwszych w moim zyciu.
~krzysioww
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Części są, dużo i w przystępnych cenach. Omijam serwisy, lepiej znaleźć dobrego zaufanego mechanika. Zanim kupisz kijankę zobacz jeszcze na: http://www.rajdy4x4.pl/forum/viewforum.php?f=52&sid=bf94f3db919fcd4ee71281be91efc147 Tutaj masz kopalnie wiedzy...
~Filip
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
w/w dodam tylko że za mojego Sportage dałem 90 tys a sprzedałem za 30500zł więc to jest kolejny minus -wysoka utrata wartości a miał kilmę ABS i inne bajery a także orurowanie za 5 tys. aby wyglądać jak terenowe
~Look7
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
No za tą kasę innej terenówki z tego samego rocznika raczej nie kupicie. Rzadko. Choć teraz widzę, że cenią sobie te Kie co niektórzy. Jakość zadowalająca, choć na pierwszy rzut oka może nie wygląda.
~Leśniczy
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
W porównaniu z konkurencja bije je na głowę - za swoją KIA zapłaciłem około 12000 zł, mam klimę, pełną elektrykę, gaz, welurową tapicerkę - rama, reduktor, dzielna w terenie - czego chcieć więcej?
~Gugiel
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Niezłe auto jak na tą cenę. W terenie nawet zimą radzi sobie bardzo dobrze. W trudnych warunkach można włączyć redukcję skrzyni biegów. Silnik trochę paliwożerny ale po przeróbce na gaz można wytrzymać.
~wojtek
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
ceny aut spadaja, za to co dalem i wsadzilem dzis bym kupil niezlego nissanka, ale jak bym kupil, to mogloby sie okazac, ze wcale nie jest taki dobry i mosze wladowac jeszcze tyla co kosztowala kijanka
~djkamilo@o2.pl
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Jak za taką cene to nie widze lepszego rozwiązania dla osób które chcą pojeździć czymś dużym z w miare małym silnikiem jak na suv\'a w tej klasie i pieniądzach.
~maciasty@tenbit.pl
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Był to najtańszy samochód terenowy (pomijają Niwę i inne tego typu wynalazki), który od biedy wyglądając, całkiem niźle radząc sobie w terenie nie kosztuje fortuny.
~Piochu
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Chyba najlepszy stosunek Frajda/ceny Ceny częsci są tanie, najlepiej kupić drugą na dawcę cześci za jakies 2-3tyś. Skrzynia biegów 300zł most też tyle.
Kia Sportage I Standard