Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting (38) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Samochód wybierałem koło roku. Szukałem po salonach i jeździłem różnymi markami. Jestem zadowolony. Do miasta idealny, rodziny i przestronny. Do tego wersja GT-Line.
~Grzegorz
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Wersja L z BL . Kia zrobiła samochód kompletny ;piękna sylwetka ; b. dobre wyposażenie ;super trakcja ;cisza w kabinie no i ten silnik......nie chce się wysiadac z samochodu
~Piotr
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Świetny samochód, pojemny a zarazem zwarty i łatwy w manewrowaniu. Daje radę również na autostradzie. Niewiele pali i dobrze przyspiesza.
~chmieluk
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Auto super, prowadzenie i trzymianie drogi bez zarzutów, wykończenie wnętrza jak na tą cenę też bardzo dobre. Silnik bardzo fajny. Jedyny minus to skrzynia.
~pilara
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Witam to moja druga Kia, pierwszą był ceed II,którym byłem zachwycony. Sportage już nie. Auto niby ok, ale już dwie usterki,no i to spalanie.
~robson33
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Bez awaryjny, komfortowy, na długie trasy ok, w mieście problem z nadmierną konsumpcją paliwa (a może to ja mam "ciężką nogę")
~marekania
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Bardzo wygodny, cichy i komfortowy samochód w średnim przedziale cenowym. Duży i bezpieczny choć nie pozbawiony wad.
~robert_ostrowski
SUV Facelifting 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Najwiekszy minusy to: 1) za krotka regulacji kolumny kierowniczej i 2) krotkie siedziska 3) slabe wyciszenie
~bartekn82
SUV Facelifting 1.6 CRDI 136KM 100kW
Kupilem to auto na probe i sie nie zawiodlem. Przestronne, ekonomiczne, po prostu jezdzi i sie nie psuje.
~Lupus
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Bardzo pozytywnie odbieram jazdę tym samochodem, silnik troszkę głodny, ale frajda z jazdy jest znakomita,
Kia Sportage IV SUV Facelifting