Oceny Kia Sportage IV SUV Facelifting

Oceny Kia Sportage IV SUV Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Sportage IV SUV Facelifting

~piotr_olej
Kia Sportage IV
Cóż, od czego zacząć, może najpierw stylistycznie. Jeśli chodzi o wygląd bardzo pozytywnie oceniam piękne przednie profile , super. Jeśli chodzi o wnętrze, cóż miejsca wystarczająco, ale nie ma nic ponad powiedziałbym że minimum zapewnione. Deska rozplanowana bardzo dobrze, przejrzysta łatwa w dostępie elegancka, duży plus. Media (wyświetlacz, nawigacja, ustawienie itp. ) również oceniam bardzo dobrze choć po systemie audio premium jbl...
~Marcin
Kia Sportage IV
Szukałem auta o podwyższonym zawieszeniu (niekoniecznie z napędem na 4 koła), pojemnym bagażniku i z uwagi na krótkie trasy po mieście i dłuższy wyjazd tylko w weekendy nastawiałem się na silnik benzynowy. Ten wolnossący uznałem za prostszy i mniej kosztowy w eksploatacji. Na forach i na youtube mało jest filmów recenzujących auto z tym silnikiem. 80% testów to 1.6 tgdi w automacie, a reszta to diesle. Silnik będzie niedosytem dla tych...
~Ibrahim
Kia Sportage IV
Poszukiwałem auta w cenie do około 80 tys złotych i myśle, że jest to najbardziej uniwersalny wybór w tej cenie. W tej ocenie będę często odnosił się do Hyundaia Tucsona z roku 2017, który jest też jednym z aut w mojej rodzinie. Opinia dotyczy wersji M z pakietem SMT.
~RobB
Kia Sportage IV
Przy zamontowanym foteliku, do tyłu wchodzi tylko jeden pasażer.
~pilara
Kia Sportage IV
Witam to moja druga Kia, pierwszą był ceed II,którym byłem zachwycony. Sportage już nie. Auto niby ok, ale już dwie usterki,no i to spalanie.
~Michał
Kia Sportage IV
Samochód wybierałem koło roku. Szukałem po salonach i jeździłem różnymi markami. Jestem zadowolony. Do miasta idealny, rodziny i przestronny. Do tego wersja GT-Line.
~JJ
SUV Facelifting 1.6 CRDI 136KM 100kW
Kia Sportage IV
Zmienilem auto z sportage 3 generacji na następną. Jest widoczny skok jakosciowy przu zachowaniu dobrej ceny
~Grzegorz
Kia Sportage IV
Wersja L z BL . Kia zrobiła samochód kompletny ;piękna sylwetka ; b. dobre wyposażenie ;super trakcja ;cisza w kabinie no i ten silnik......nie chce się wysiadac z samochodu
Kia Sportage IV SUV Facelifting