Lista ocen Kia Sportage IV SUV 1.6 GDI 132KM 97kW 2016-2018 (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Zraziła mnie tandetna konsola i materiały wykończeniowe. Jak na auto w cenie w okolicach 100 tys. spore rozczarowanie. Kiedyś już przeżyłem szok przesiadając się z Focusa do Ceed`a. To samo zobaczyłem we wnętrzu Sportage. Dookoła kiepski plastik, siermiężne przyciski, nawet fotele są zbyt miękkie na dalekie podróże. Może i azjaci dopracowali trwałość ale stylistyką i budżetowym wykończeniem wnętrza sporo tracą.
~bidżej
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Bardzo fajnie przemyslane wnetrze i obsluga samochodu z konsoli srodkowej. Rozdzial przyciskow na te do obslugi klimy i te do obslugi infotainmentu (z dodatkowym wyciagnieciem "na wierzch" regulacji glosnosci, wyboru sciezki/stacji i dodatkowego pokretla wielofunkcyjnego) to swietny pomysl.
~Darion
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Wszystko pod ręką. Po kilku dniach jazdy obsługa intuicyjna. Poza tym jak dla mnie dużym plusem są wszelkie przyciski umieszczone na konsoli. Oczywiście wyświetlacz nawigacji, radia można obsługiwać dotykowo na panelu dotykowym. Gniazda usb, jak również zasilania z przodu i z tyłu, super.
~Pawel / Niemcy
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Mam 56 lat, doceniam to, ze nie musze sie wysilac z wejsciem , lub wyjsciem z samochodu. Siedzenia sa bardzo dobrze wyprofilowane, nie za miekkie i nie za twarde, w sam raz. Nawet po dlugiej trasie nie odczuwa sie zmeczenia, badz bolow plecow itp.
~Arreus84
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Jest super a to dlatego ze są fizyczne pokrętła i przyciski (jeszcze) pojemne schowki w drzwiach podłokietniku oraz w bagażniku sortownik (mam wersje z zestawem naprawczym) czego chcieć więcej a i isofix jak dla rodziny powinno starczyć
~lukas
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
jak dla mnie bez zastrzeżeń wszystko na swoim miejscu po krótkim zapoznaniu wszystkie opcje obsługuję się intuicyjnie , materiały użyte wewnątrz może nie są z górnej półki ale za cenę 90 tyś zł po drobnych upustach ma się auto w pełni wyposażone.
~George
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Nie jest źle, ale parę uwag by się znalazło. Brakuje mi miękkiego podłokietnika w drzwiach, ale może kupiłem za niską wersję :). Dziś przykładowo przejechałem 600 km i nie czułem zmęczenia pozycją za kierownicą, więc jest ok.
~Michał J.
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Nawet przez chwilę nie zastanawiałem gdzie co znajdę. Proste, łatwo dostępne i tam gdzie trzeba. Piąteczka.
~mariushg
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Kierownica mogłaby kilka centymetrów dalej ku kierowcy się wysuwać, poza tym wszystko na miejscu i dość intuicyjne, regulacja foteli we wszystkich zakresach.
~Wojciech
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Uwaga na wsiadanie. Kto zamotowal takie słabe siłowniki bagażnika. Siedzenie pasażera z przodu nisko czemu?
Kia Sportage IV SUV