Lista ocen Kia Sportage IV SUV 1.6 GDI 132KM 97kW 2016-2018 (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
ogrzewanie jeszcze nie testowane mam go od lutego(nie było mrozów) klima wyrabia przy 40 st. c. i jest dobrze dostrojona. wentylacja z tyłu pod siedzeniami i i między fotelami ( klasa premium +) automat najpierw stara się aby było cicho (zmniejsza obroty do min.) w lagunie było odwrotnie i było to uciążliwe.
~Darion
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Na ten moment doskonale, jednak poczekajmy na zimę. Chociaż pierwsze przymrozki zaliczone i egzamin zdany. Nawiewy z przodu i z tyłu, to też zaleta. Nie mówię już o ogrzewanych fotelach z przodu i z tyłu które zdają swoją rolę. Moja rodzinka wniebowzięta bo zmarzluchy.
~Pawel / Niemcy
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Klimatyzacja latem dziala bez zarzutu, bardzo wydajna, zima tez wlaczam i jezdze, samochod bardzo szybko jest odszroniony i cieply ogrzewanie przedniej szyby, podgrzewane fotele i kierownica robia swoje.
~Jakub Woźniak
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Bardzo dobrze chłodzi i jeszcze lepiej grzeje (szybko), duża możliwość wielu ustawień włącznie z nawiewem na tylną kanapę (+która też jest podgrzewana jak i przednie fotele).
~George
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Nie mam uwag, poza tym że jest trochę głośna. W poprzednim samochodzie kiedy wentylacja pracowała na minimalnych obrotach była niesłyszalna, a w Kia - na postoju szum jest zauważalny.
~Epa
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
auto szybko się nagrzewa i wydajnie chłodzi. jonizator powietrza sprawia, że w aucie jest rześko i nie pieką oczy nawet po długiej jeździe.
~ArkY69
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Bardzo wydajna, zarówno klimatyzacja jak i ogrzewanie. Super rozwiązanie to czujnik podgrzewania przedniej szyby.
~Michał J.
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Duża kabina, lato i czarny kolor. Klima musi chodzić non stop na wysokich obrotach, ale daje radę. Wszystko super.
~Arreus84
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Chłodzi i grzeje i to nawet strefowo :) mogła by być trochę dyskretniejsza ale zle nie jest
Dziennik kosztów dla Kia Sportage IV SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
~lukas
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
klimatyzacja działą wydajnie szybko schładza wnętrze pojazdu, ogrzewania nie miałem okazji testować
Kia Sportage IV SUV