Lista ocen Kia Sportage (607)

~Black Jack
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
Bardzo przyjemne autko zarówno w prowadzeniu jak w jeździe, a przy okazji można także bez obaw pojeździć po duktach leśny i lekkich bezdrożach. Ale to przecież normalne że każda pliszka swój ogon chwali.
~RL
SUV 2.7 i V6 175KM 129kW
Jestem naprawdę zadowolony. Zważywszy na relację jakości do ceny ... jest naprawdę bardzo dobrze. Mam nowy, nowoczesny, bezpieczny ( 6 poduszek, ABS TCS ESC ... ) i naprawdę sprawnie poruszający się samochód, który poza kilkoma elementami nie odbiega niczym od konkurencji ... nawet tej droższej. Jeśli ktoś poszukuje praktycznego samochodu, niekoniecznie mającego za zadanie wylansowanie kierowcy, myślę że jest to dobra propozycja ... wbrew...
~sav@wp.eu
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony. Co rano, jak wsiadam do auta, to mi sie geba szeroko usmiecha.
3,5
~krzysioww
Kia Sportage I
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Ogólnie za niedużą kase można mieć terenowe auto, ma rame, 4x4 i reduktor, duży wykrzyż kół i wystrczającą ilość koników. Jest wymagająca, trzeba dbać o krzyżaki, wielowypusty wałów, pilnować osłon przegubów i jeszcze kilka innych rzeczy. W zamian wyjeżdża naprawdę z duuużych dziur i duuużego błotka bez pomocy kolegów. Lubie ją, ale sprzedam, bo potrzebuje większy sprzęt.
~Wilk
Kia Sportage V
SUV 1.6 T-GDI 150KM 110kW
Chciałem Xceeda, zmieniłem po wizycie w salonie na Sportage, w wersji Business line. Samochód większy, wygodniejszy i ma matrycowe reflektory, których Xceed nie ma w żadnej opcji wyposażenia. Polubiłem to auto, skrzynia manualna bardzo dobrze pracuje, jak w dawnych japońskich autach. Brak problemów z Gpf, jazda 30 procent miasto, 70 procent jazda pozamiejska, okazjonalnie autostrada. Auto ma kilka niedoróbek, np cykl pracy automatyczny...
~Mateusz Mucha
SUV 2.7 i V6 175KM 129kW
Topowa konfiguracja dla tego modelu czyli silnik 2.7 V6 z automatyczną skrzynią biegów i napędem 4x4 no i oczywiście polski dodatek w postaci LPG sprawiły, że dobrze wspominam ten samochód :-)
~Bacjor
Kia Sportage V
SUV 1.6 T-GDI 150KM 110kW
Jest to moje trzecie nowe auto z salonu. Dwa poprzednie to kombi. Tym razem wybór padł na kompaktowego suv-a. Całokształt na 4+, ale do tego zaraz nawiąże.
2,8
~Kierowca
Kia Sportage III
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Moc i moment obrotowy wskazuję, że samochód powinien być dynamiczny jednak w rzeczywistości jest ospały i przy tym głośny. (Silnik)
~Użytkownik
Kia Sportage IV
SUV 2.0 CRDi 136KM 100kW
Bardzo pozytywny samochód; całkiem ładnie wygląda zwłaszcza w czerni, sprawdzony dobry silnik 2.0 crdi, naprawdę dobre prowadzenie, sprężyste zawieszenie, nie przeszkadza w jeździe, bardzo dobra obsługa w salonie - ukłon dla P. Maxa z N.Sącza.

Usterki Kia Sportage

Kia Sportage – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~drel
Kia Sportage III
SUV 1.7 CRDi 116KM 85kW
tu mogloby byc ciutke lepiej.Trzeba troche sie przestawic.Wczesniej jezdzilem astrą i tam poprostu przy cofaniu glowa szla do tylu a w KIA lusterka ,kamera cofania i czujnki.Kwestia przyzwyczajenia.Potezne slupki tez moga troche utrudniac na poczatku pózniej jest juz tylko lepiej. (Widoczność)
Kia Sportage