Oceny Kia Stinger Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW 2017-2018

Kia Stinger Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW 2017-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Stinger Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW 2017-2018

~MaRHE
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Auto bardzo fajne , zmieniam co kilka lat i mam już nieco doświadczenia innych marek , świadomie mogę powiedzieć ,że Kia zrobiła b dobre auto. Czytając opinie innych użytkowników nie można obiektywnie kierować się ich spostrzeżeniami jeśli auta są z drugiej ręki ,a czasem i nawet często w przypadku Stingera są to auta powypadkowe , uszkodzone , które były naprawiane , ponieważ naprawa każdego rozbitego auta wiąże się z tym ,że nie będzie to...
3,8
~AN
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Kupiłem jako nowość w zasadzie dla wyglądu i wyposażenia za relatywnie normalne pieniądze. Oko moje i innych nacieszone i to byłoby na tyle. Drugi raz nie kupię. Auto aspiruje do marki premium, ale wiele pozostawia też obsługa w serisach KIA, jeszcze muszą się nauczyć, że klient zostawiający sporo pieniędzy jest bardziej wymagający.
~dd2018
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Całokształt oceniam na 9/10. Minus za to, że nie trzyma serii i parametrów producenta ( 6sek 0-100km/h) Komfort, wyciszenie, stylistyka a przede wszystkim wyposażenie 10/10. Koreańczycy zrobili taki samochód jakiego szukałem. Gran Turismo
~Dawid
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Pierwszy samochód, za którym ludzie oglądają się na ulicy, a dzieci mówią „lał”.
3,6
~Dronem
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Niestety pomimo zachwytu dziennikarzy wersja cywilna 255KM szalu nie robi o czym nizej.
~zigi
~Posejdon
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Silnik ma o wiele mniejsza moc niż deklaruje producent 229KM (wyniki na hamowni robione kilkukrotnie!!!). Ciągnie dopiero od ok.1600- 1700, pomimo tego tryb comfort, eko, smart trzyma b.niskie obroty (1250) przez co widoczna jest mała elastyczność i duże opóźnienie w reakcji na pedał. Szarpanie przy przyspieszaniu. Dźwięk jest bezbarwny, nijaki, zupełnie nie pasuje do tak rasowego wyglądu auta. Na plus - nieźle pracuje i przyspiesza na... (Silnik)
~Maciek
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Dynamiczny, zupełnie wystarczający na PL drogi. 255km i wysoki moment robi swoje. (Silnik)
~mar
Kia Stinger Liftback