Lista ocen Kia Stonic Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW 2017-2019 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luki_szofer
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Po namowie sprzedawcy nie wziąłem nawigacji był to błąd. Ponieważ po podłączeniu telefonu przez usb nawigacja z telefonu jest wyświetlona na ekranie (fajnie jest plus). Ale wtedy jesteśmy skażani na radio bo niema gdzie podłączyć pendriv-a, jest aux ale to nie to. Brak otwierania/zamykania szyb po zamknięciu samochodu minus. Dziwne odblokowanie drzwi samochodu, po ruszeniu się zamyka (dobrze),ale aby ktoś wysiadł z samochodu z tyłu trzeba 2...
~Dekar
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu. Wygląd wnętrza ascetyczny ale dzięki temu przejrzysty. Trochę dziwna ta wnęka w bagażniku, chyba na aktówkę bo praktyczności w tak wąskiej nie ma za wiele.
~Kamil
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Bardzo na plus, jest dużo schowków, praktycznie każdy ma swój cel i rozmiar odpowiedni do niego. Widać, że ktoś włożył sporo energii w ergonomie
~januszz4
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Dźwignia zmiany biegów jest dla mnie położona zbyt nisko. Auris przyzwyczaił mnie do dużo wygodniejszego położenia tej dźwigni.
~arbuz
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Wszystko na swoim miescu. Podłokietnik troche mały i zdecydowanie ze zbyt malym zakresem regulacji.
~GioCor
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Siedzenie twardy. Zawieszenie twardy. Na długie podroży trudno znaleźć pozycja komfortowa.
~Romek2018
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Niewygodne siedzenie kierowcy, niewygodny podłokietnik, źle usytuowane i płytkie wgłębienie na napoje
~Piotr C
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
rozstaw przycisków oraz kierownica multi bardzo intuicyjna, wszystko w zasięgu rąk
~bodzio64
Wyposażenie i rozmieszczenie ok