Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW 2009-2015 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AW
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Na co dzień jeżdżę Mitsubishi Outlanderem, a Kia jest kupiona dla żony. Jak porównuję oba samochody pod względem jakości materiałów, spasowania, przestrzeni dla pasażerów to uważam, że Venga to bardzo dobry zakup, a do tego kosztuje jedną trzecią tego co Outlander. No i ta siedmioletnia gwarancja - po prostu bomba.
~Andrzej32
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Auto trochę droższe od fiesty, corsy ale w zamian dostaje się samochód z innej bajki. Kupiłem na wyprzedaży rocznika, trochę się potargowałem i wyszło, że za 4 tysiące więcej mamy idealne auto do naszych potrzeb, dwie klasy wyżej od aut z segmentu B.
~Wieniek
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Malkontenci będą na pewno coś marudzić o dziadku z innej formacji ale liczy się np.odkup samochodu,pewność zakupu,gwarancja,chęć bycia tym pierwszym posiadaczem,itd..... /mimo że mam możliwość ściągnięcia auta zdecydowałem się na zakup u nas./
~Michał C.
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Wyposażenie wersji XL kompletne (m.in "półskórzana" tapicerka, podgrzewane siedzenia, kamera cofania, pełna elektryka, ESP, klimatyzacja automayczna) - przy tej cenie auta rewelacja.
~JANUSZ
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
KIA udowodniła, że za to samo, a nawet więcej /gwarancja/ można płacić o wiele mniej.Porównywalnej wielkości auto z podobnej mocy silnikem kosztuje ok. 10 tys więcej. Komentaż zbyteczny
~Tomek
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
125 KM. automat, klima , etc .. za 52900 złotych , chyba nieźle? Dane z 2011 roku - teraz dużo drożej - min.60 000 już się pytałem o nową.
~Dżejmson
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
małe i dość tanie auto dla osób wysokich, z nie najgorszym wyposażeniem, choć jakość materiałów trochę niska, ale np. seat miał nie lepszą.
~w_lker
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Auto kupiłem używane z bardzo małym przebiegiem. Cena nie była bardzo atrakcyjna ale to były bardzo dobrze wydane pieniądze.
~SBartosz
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
W okresie, gdy kupowałem auto nie znalazłem lepszego kandydata w stosunku jakość/cena.
~alive
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
koncern Hyundai/KIA pokazuje na ile współcześni producenci aut wyceniają swoje znaczki firmowe ;)
Kia Venga Mikrovan