Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW 2009-2015 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bzzz
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Uważam, że porażka. Auto ma dwa lata, a już rok po zakupie: - problem z szybą kierowcy (gwarancja) - telepiące się coś przy zacisku hamulca z przodu (z tym jeżdżę co 2 miesiące - gwarancja) - trzeszcząca deska rozdzielcza (dwa razy poprawiane - gwarancja) - spalony tylny, prawy głośnik (gwarancja) - trzeszczący boczek drzwi kierowcy (gwarancja) - drobne wybrzuszenia boczne na oponach letnich (nie robiłem tego) - system HAC raz działa,...
~marko2
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
częste resetowanie w komputerze średniego zużycia paliwa,wskaźnik zmiany biegów mechanicznej skrzyni biegów nie wskazuje jeśli wymagana jest zmiana biegu na niższy bieg, niestaranie z pasowana tylna klapa bagażnika , źle spasowane przednie reflektory i klapa silnika niestety nie do końca można to wyregulować
~Mr. Peyo
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Po 4 latach i 76 tys. wymienilaismy czujnik ABS, trzeba bylo wymienic wszystkie filtry paliwa (ale to raczej dzieki jakosci paliw na naszym rynku) oraz padl tylni amortyzator. Tak to jedynie wymiana olejow, filtrow klockow i tarcz hamulcowych
~Adam
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Nie dam wysokiej noty bo tydzień jazdy to za mało.Autko z rynku irlandzkiego wersja EX (topowa)ma wszystko łącznie z twardawymi plastikami na pokryciach drzwi he.. he..ale to zaleta jak sie ma małe dzieci.Gąbka,woda i łatwo wszystko czyste.
~jareckizabrze
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
szumi wiatr w środku wina spasowania, brak czujnika temp, tylna klapa nie zamyka sie delikatnie podobno to przypadłość tego modelu.
~Zadowolony użytkownik.
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
190 tys i silnik jak pszczółka chodzi, bez wycieków.
~lukasz.sowinski@wp.pl
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Dwu miesięczne auto więc nie mam się czego czepiać
~jaro80
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Jak na razie nie mam na co narzekać.
~DARO770707
NIEPORADNE ZAMOTANE SERWISY