Oceny Kia Venga Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW 2009-2015

Kia Venga Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW 2009-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Venga Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW 2009-2015

~bzzz
Kia Venga
Można się o tym aucie sporo rozpisywać o wadach i zaletach. Wady starałem się opisać dość dokładnie, ale zalety też ma. W skrócie: gdybym miał więcej pieniędzy na zakup, kupiłbym jednak inne auto, ale jesli dysponowałbym tą samą gotówką, to jeszcze raz wybrałbym to auto. Mimo swoich wad, w tej cenie po prostu nie ma lepszej opcji, naprawdę! Przelazłem po wszystkich salonach we Wrocławiu i nie było nic równie dobrego. Ale gdybym miał 10tys...
~Mr. Peyo
Kia Venga
Za ta cene nie ma lepszej opcji, zwlaszcza jesli ktos szuka fajnego auta do miasta i na trasy. W miare dynamiczny, w miare oszczedny, malutki na zewnatrz - wielkiw srodku. Ja bardzo polecam, ale zwracajcie uwage czy auto wyprodukowane na SLowacji - auta z czeskich fabryk mialy bardzo duzo usterek. Moja SLowaczka sprawuje sie w zasadzie super
~Adam
Kia Venga
W karty starych historii można włożyć opowieści o zle odlanych plastikowych elementach jak z Daewoo Nexia czy Espero i ich spasowaniu.Nic nie trzeszczy,stuka,trze czy coś podobnego.Mam ochote włożyc łapy pod maske i sprawdzic jak wymienić żarówkę reflektora bo naprawde nieco tam ciasno ale jeszcze co zepsuje bo mam talent.

Usterki Kia Venga

Kia Venga – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marko1
Kia Venga
Emocje opadły po zakupie nastąpił czas oględzin niestety niestaranie z pasowana tylna klapa bagażnika , źle spasowane przednie reflektory i klapa silnika niestety regulacja nie pomogła – czeska lipa. Żeby nie tu w/w wady to bym ocenił auto na 5 a tak 3
~konrad
Kia Venga
Jeżeli pomyślisz o czymś, co powinno mieć takie auto, to właśnie Venga to ma!
~DARO770707
Kia Venga
NIEMA AUT IDEALNYCH PRZEROBIŁEM WSZYSTKIE MARKI EUROPEJSKIE I NA PEWNO WIEM ŻE NIEKTURE Z NICH SĄ PRZEREKLAMOWANE
~jareckizabrze
Kia Venga
Auto ciekawe jak pierwszy raz usiadłem w nim byłem zaskoczony iloscia miejsca, wydaje mi sie ze za te pieniadze chyba warty nich.
~marko2
Kia Venga
przeciętne autko dla spokojnego kierowcy z rodziną
~jaro80
Kia Venga
Jestem zadowolony z kupna. Za tą cenę dostaje się bardzo dużo. Kawał dobrego i pojemnego auta.
~Janek20