Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW 2009-2015 (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bzzz
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Można poruszać się tym autem naprawdę ekonomicznie. Przy prędkości 90-100km/h na trasie Wrocław-Poznań udało mi się spalić 4.3l/100km, ale był znikomy ruch na drodze. Realnie spala 4.9l/100km na tej trasie przy prędkościach 90-110km/h. Cykle mieszany miasto/trasa - 50/50, to wychodzi również ok. 4.9km/h przy jeździe w miarę oszczędnej. Przy dynamicznej do 5.7l/100km. Autostrada jest droga, nie tylko ze względu na opłaty. Samochód jest wysoki,...
~Adam
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Po benzynowym poprzednim aucie to gratka.Taniej każdy literek.Ciężki mały klocek ta kijanka to na litrze nie pojedzie ale nie ma powodu do wstydu.Pod moją nogą duży przedział między min a max.Krótko to mam więc nauka jak naciskac gaz w toku.ISG wnerwia mnie na parkingu-trzeba się pilnować by wyłączyc stopero-startera wczesniej.
~jareckizabrze
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
No cóż nie wiem jak inni ja chyba dobrze trafiłem bo samochód pali mało w mieście do 6 na trasie do 90 km nawet potrafi zejsć do 4,6 Zaznaczam że warto przyglądać sie podpowiedziom komputera co do zmiany biegów.
~jaro80
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Pierwszy przegląd gwarancyjny kosztuje 500-500zł. Zużycie paliwa prawie takie same jakie podaje producent. W mieście trzeba dodać 0,5 - 1 litr. Zobaczymy jak będzie latem.
~Mr. Peyo
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Troszeczke serwisy Kia, zwlaszcza w Krakowie sobie licza za czesci.
~lukasz.sowinski@wp.pl
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Ten samochód zachęca mnie do jazdy ekonomicznej, nie to że potrzebuje
~marko2
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
nie powala na nogi swoja ekonomicznością
~Venga Boy
Bezawaryjne.