Lista ocen Kia XCeed Crossover (41) - Karoseria

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarro
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Ładny wygląd, Otwór drzwiowy o profilu, który sprzyja uderzeniu głową w profil dachu. Już mi się to kilka razy zdarzyło przy wsiadaniu. Poza tym poprzez głupia oszczędność nie zaprojektowano uszczelnienia pomiędzy progiem a krawędzią drzwi, Efektem tego jest ciągłe brudzenie nogawek. Drzwiami trzeba czasami mocno trzasnąć, by się skutecznie zamknęły, trochę to tanio wygląda.
~M
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Po otwarciu klapy bagażnika widać jakby, części wewnętrzne pomalowane były jedna warstwą lakieru mniej - średnio to wyglądało. Co do sylwetki samochody, całkiem fajny może się podobać, żółty lakier sprawiał, że zwracał uwagę a na parkingu pod marketem nie było problemu z odnalezieniem ;-).
~Pucek
Crossover 1.6 CRDi SCR 136KM 100kW
W miejscach niewidocznych lakier zrobiony jakoś gorzej, miejscami widać, że pod natrysk dostały sie jakies pylki ale nikt w kia sie tym nie przejął. Ja to znalazłem tylko dlatego, ze nowe auto z salonu pojechałem ogladać ze znajomym rzeczoznawcą...
~LTMek
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Wygląda ładnie i solidnie. Ograniczony wybór kolorów jest na pewno minusem, ale śmiało stwierdzam, że w zasadzie wszystkie z nich prezentują się świetnie. Gwiazda mniej za srebrne elementy, po kilku m-cach widać jakieś dziwne odbarwienia na nich...
~Marcin brera
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Niestety w dzisiejszych czasach wszystkie lakiery są dość miękkie co podyktowane jest ekologią i naszym podejściem do mycia i konserwacji dbasz to masz, Karoseria jest bardzo dobrze spasowana,
~Marek
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Słaby, delikatny lakier, ale to chyba już teraz wszystkie tak mają od kiedy wodne lakiery kładą producenci. Małe kamyki powodują mikro uszczerbki.
~pszczola26
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Ogólnie sylwetka bardzo ładna, dobrze spasowana, przy dużych prędkościach na autostradzie widoczne drgania przedniej maski przy podszybiu,
~Kosulak
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Wygląd wizualny jest na 6. Auto się pięknie prezentuje szczególnie w kolorze quantum yellow. Linia nadwozia jest bardzo ciekawa i przykuwa oko.
~Krzysztof
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Moim zdaniem jeden z najladniej zaprojektowanych crossoverow na rynku. Auto przyciaga wzrok przechodniow szczegolnie w pieknym kolorze quantum yellow.
~Tomek
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Auto bardzo ładne i nad wyraz praktyczne dla mnie bagażnik wystarczający na 2 tygoniowe wakacje 4 osobowej rodziny
Kia XCeed Crossover