Lista ocen Łada Samara 2109 1.3 64KM 47kW 1988-1997 (48) - Ergonomia

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukaski
2109 1.3 64KM 47kW
Hmmm, nie w tym aucie. Trzeba się przyzwyczaić. Nie ma elektrycznych lusterek i szyb to trzeba się nagimnastykować. Miejsce na radio mogłoby być wyżej i czasem przeszkadza 'wysoko' wrzucony bieg. Po odpowiednich ustawieniach tego i owego do reszty można przywyknąć. Dobre na krótkie trasy, wyskok na miasto, czy do pracy - to wystarczy.
~shajdasz@poczta.onet.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Rosyjskie rozwiązania są dziwne np umieszczenie pokrętła licznika dziennego pod kierownicą Bez sensu wydaje mi się zastosowanie czujnik podciśnienia na desce Lepszy byłby obrotomierz Kompletnym bezsensem jest rozwiązanie klapki chroniącej bezpieczniki Kto to wymyślił Otworzenie jej bez połamania graniczy z cudem
~Grzegorz
2109 1.3 64KM 47kW
Niezbyt ladna deska rozdzielcza. Plastiki sa twarde co sprzyja ich pekaniu i troszke daja o sobie znac podczas jazdy. Duza wada - brak obrotomierza w mojej ladzie. Wszystkie przyciski sa dosyc dobrze rozmieszczone, wiec nie ma wiekszego problemu z ich szukaniem.
~Piotrek
2109 1.3 64KM 47kW
Fotele niewygodne na dłuższą trasę, miejsca z tyłu też niewiele. Bagażnik ma ok. 240 litrów, to też niewiele. Ale plusem jest uniwersalny bagażnik dachowy na tzw. rowki, każdy starego typu i tani bagażnik dachowy, czy narciarski można stosować.
~tomba- łada impreza 1.3
2109 1.3 64KM 47kW
silnik zwawy jak zaden inny, brałem sie z golfem 1.3 to został z tyłu a ja jak wyjebałem to juz droga sie kończyła, dzis jechałem 140 i szła równo, do setki miałem 15sek, teraz troszke wiecej trzeba by było lepiej zadbac
~Maciek
2109 1.3 64KM 47kW
Wszystkie guziki na swoim miejscu przez co mozna obslugiwac je intuicyjnie. Jednak niektore rozwiazania , nawet jak na czasy w ktorych powstaly, sa troszke przestarzale .
~fredek
2109 1.3 64KM 47kW
Tu jest ok, ale tylko ok. Plus to regulacja wysokosci swiatel, minus juz przestarzala deska rozdzielcza, choc polozenie biegow wygodniejsze niz w polonezie.
~8szymon8
2109 1.3 64KM 47kW
No cóż. Dyszkę po mieście mi brał, w trasie koło 7. Ale rekompensowało się wszystko gdy przyszło coś wymieniać.
~Szauszau
2109 1.3 64KM 47kW
jestem wysokim kier.gdyby pedały były troche głebiej a kierownica troche blirzej to było by lepiej.wszysko jest na wycągnięcie ręki
~Aerandir ( konrad-ek1986@o2.pl)
2109 1.3 64KM 47kW
dość duży bagażnik jak na autko tej klasy, a jak sie jeszcze poskłada siedzenia, do do środka można wkitrać malucha :P
Łada Samara 2109