Lista ocen Łada Samara 2109 1.3 64KM 47kW 1988-1997 (145)

3,1
~sakramakra
2109 1.3 64KM 47kW
Auto wymaga cierpliwości szczególnie drobiazgi i elektyrka, wytrzymałoś karoserii fatalna. Mocne strony to silnik (wytrzymały i niezawodny). Auto dla majsterkowiczów części są tanie, poważne awarie nie są częste.
3,5
~Grzegorz
2109 1.3 64KM 47kW
Troche głośno chodzi na wysokich obrotach, ale tak to jest znośnie. Mozna z niego wyciagnac o wiele wiecej niz fabryka podaje. Moj rekord - 170 km/h :) Silnik jest elastyczniejszy od konkurencyjnych samochodow, ktorych marek nie bede wymienial ;), jest to duza zaleta tego auta. (Silnik)
~jape#eu
2109 1.3 64KM 47kW
Niezawodne , bardzo trwałe i przyjemne w prowadzeniu auto. Najlepsze z moich dotychczasowych aut. Gorąco polecam.
2,8
~m.raczkiewicz
2109 1.3 64KM 47kW
NIGDY WIĘcej ŁADY !!!!!!!! Sprzedam ją A jak nie sprzedam to podpalę.Była kupiona z przebiegiem (na liczniku) ok 60 tys.W ciągu 5 lat przejechałem ok 50 tys. i wydałem na jej remonty ok 7 tys zł !!!!!!!. (łącznie z malowaniem)Zawsze się wydawało że jeszcze tylko się to naprawi i już bedzie dobrze ( jaki ja byłem naiwny) O rdzy nie wpomnę bo zabrakłoby miejca na opisanie.Nie słyszałem żeby jakikolwiek samochód był bardzej awaryjny od mojego.
~tomba- łada impreza 1.3
2109 1.3 64KM 47kW
miałem ją sprzedawać, ale sie rozmysliłem gdzie ja za taka cene kupie lepszy, sentyment juz mam do niej, na wiosnę remont sie trzsnie i bede jezdził jeszcze, i welurowa tapicerka bedzie juz materiał prawie mam
~Samary-tanin
2109 1.3 64KM 47kW
Bardzo tanie w zakupie. Złodzieje nie ruszą. szef nie zazdrości, a może dać nawet z litości podwyżkę. Trudno popsuć. Wiozłem 20m2 terakoty i 6 worków cementu, nawet nie jęknęła. Dla tych co nie wiedzą to mała ciekawostka. Samarę zaprojektowała dla Rosjan firma Porsche biorąc pod uwagę rosyjskie warunki drogowe i przeznaczenie.
~dadanek@o2.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Auto niezawodne, wytrzymałe (biorąc pod uwage m.in. stan polskich dróg), odpala bez problemów nawet przy -30 st., komfort jazdy wysoki, przyjemnie się go prowadzi, bagażnik o dużej pojemności, mało pali, ekonomiczny w utrzymaniu - czegóż więcej chcieć za te pieniadze? Mając do wyboru przy zakupie poloneza albo samarę za podobną cene - nie wahałem się ani przez chwilę. Ogólnie fajna bryczka.
4,1
~miki
2109 1.3 64KM 47kW
Samochód godny polecenia, ale tylko zadbany egzemplarz, najlepiej wersja eksportowa lub jeszcze lepiej składana na zachodzie (można poznać po osprzęcie elektr. zachodnim), który naprawde potrafi zaskoczyć własciciela (i nie tylko ) in plus.
3,2
~Szauszau
2109 1.3 64KM 47kW
przez feralnego mechanika muszę teraz słuchać dziwnych odgłosów dochodzących z wnętrzności skrzyni-ogólnie mówiąc jak dla mnie przełożenia mogą być (Skrzynia biegów)
3,1
~drkasia@wp.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Mercedesa z tego nie będzie ale pokochałam moja ładkę.
Łada Samara 2109