Lista ocen Łada Samara (325)

~artur
2109 1.5 75KM 55kW
powiem tak mam samare 1500 wersja finska 90 rok mam slabe zawieszenie ale dalem za nia 400 zlotych ale musze powiedziec ze wersja finska samary to jest niezla i osiagi 1500 super fajnie sie poscigac nieraz jest z octavia co ma wieksza moc a mimo to nie wezmie dopiero powyzej 130 w samarze wazne bardzo jest ustawienie zaplonu jesli jest mulowata poszukac zaplonu wegierskiego ja mam rosyjski ale mam i rosyjska samare 1300 jest wolniejsza ale... (Stosunek jakość/cena)
4,1
~Pawcio
2109 1.3 64KM 47kW
To autko jest dobre. Napewno lepsze niż Polonez!!!!!!!!
2,9
~skyeye[at]poczta.onet.pl
2109 1.5 75KM 55kW
w miare niezawodne, jesli chodzi o powazne sprawy - drobiazgi moga doprowadzic do wscieklosci... no i ten halas - wszystko co jest w tym samochodzie, to wydaje dzwieki
2,7
~krakus
2109 1.5 75KM 55kW
przyspieszenie jest ale tylko do 120 pozniej trzeba ladzinke rozpedzac (Silnik)
~dn_priv@o2.pl
2109 1.5 75KM 55kW
swietna dynamika jazdy, max 162km na LPG (licznik ma 180), polecam 5-biegowa skrzynie (taka wlasnie mam), po zakupie, sprawdzic i ewentualnie poprawic plastikowa tapicerke lubi trzeszczec tam gdzie poluzowana,
3,8
~staszek_p@o2.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Jeżdżę już kilka lat bez większych problemów jedynie wymiany eksploatacyjne i drobne naprawy, dopiero teraz zaczyna wychodzić drbna rdza(tylna klapa i doły drzwi) Muszę przyznać że jest to wyjątkowyo dobry egzemplarz.Oczywiście drobne usterki też są (nie działa hydrauliczna regulacja świateł,wymieniłem pompkę spryskiwacza na inną),kiepskiej jakości plastiki,i usytułowania niektórych elementów trochę kłopotliwe.Jak na nasze drogi całkiem...
3,2
~adam@labnet.pl
2109 1.5 75KM 55kW
Cóż, jeżeli ktoś lubi dłubać przy samochodzie to proszę bardzo
3,8
~andrzej_99go2.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Gdyby producent lepiej przyłożył się do wykończenia i montażu - całkiem niezła bryka.
3,7
~Cony
2109 1.3 64KM 47kW
Jak na taki przebieg silnik jest w bardzo dobrym stanie i jest w miare cichy (Silnik)
3,6
~pablo676@wp.pl
2109 1.5 75KM 55kW
Ogólnie dobra furka za te pieniądze. Dobrze sie sprawuje w jeździe miejskiej a i na trasie nie dasz sie wszystkim wyprzedzić. Gaz musi być bardzo dobrze dopasowany do silnika i dosyć często trzeba go regulować. A tak naprawdę to ruski krążownik szos.