Lista ocen Łada Samara (325)

3,7
~marek
2109 1.5 75KM 55kW
tylko wymiana swożni zwrotniczych, ale na tych drogach to siadają w każdym aucie (Układ jezdny)
~Aneta Kopijasz amba_2@interia.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Kocham moją Samarę i nie zamieniłabym jej na inne mniejsz nowsze auto. Jak na swoją wartość (żenująco niską) jest naprawdę wygodnym, dużym, bezpiecznym i w miarę bezproblemowym samochodem.
~Demokrata
2109 1.5 75KM 55kW
No nie ma ABS, Wspomagania kierownicy, ale się NIE PSUJE! (Układ jezdny)
~:)
2109 1.5 75KM 55kW
za taka cene wspaniale auto ,ale sypie sie juz strasznie,ale jakby ja zrobil ze 10 lat albo wiecej by pojezdzila
~marbi@o2.pl
2109 1.5 75KM 55kW
Niezawodne auto za niewielkie pieniądze, osobiście jestem mile zaskoczony tym "komuchem". Przez ok. pół roku przejechałem prawie 30000 km i oprócz wymian oleju, palca rozdzielacza i klocków jeździ nadal.
~HP
2109 1.3 64KM 47kW
zaskoczenia po kupnie: in plus-niezawodność,spalanie,ogrzewanie in minus-plastiki,widoczość przy manewrowaniu
~Zac
2109 1.5 75KM 55kW
1988, wersja belgijska. kupiona z przebiegiem 130000, w tej chwili przechodzi remont blacharski - sypala sie strasznie. usterki: pompa wodna i paliwowa, instalacja elektryczna, urywajace sie ciegiełka od klamek, rozrusznik, wydech, tarcze sprzegla, linka sprzegla, amortyzatory. Samochód nie do zdarcia, na gazie jezdzi prawie za darmo. spore mozliwosci terenowe ;) no i te swiatla.... Najczesciej psuja sie same drobiazgi, nigdy nie zepsul...
~Edyta
2109 1.3 64KM 47kW
Mieliśmy z mężem kilka samochodów, ale nie zamieniłabym jej na inny. Jest to pierwszy samochód do który dardzo mi pasuje. Jest trzydrzwiowa co jest bardzo dobre zwłaszcza, gdy z tyłu wozi sie małe dzieci. Pojemność bagażnika też jest dosyć dobra. Po złożeniu kanapy można nią przewozić nawet duże rzeczy. Przedni napęd jest super szczególnie na śniegu i śliskich, błotnistych nawierzchniach. Nie jestem wysoką osobą i uważam, że przy moim wzroście...
3,2
~Łukasz Buczyk, boogiee@wp.pl
2109 1.3 64KM 47kW
jak na tak tani samochod auto spisuje sie niezle; dobry, dynamiczny silnik (wersja 1,3 ).
2,8
~MACIEK
Samara Baltic 1.5 75KM 55kW
najgorsze są te cięgłe wycieki oleju i płynu chłodniczego (Silnik)