Lista ocen Łada Samara (325)

3,2
~0jws0@gazeta.pl
2109 1.3 64KM 47kW
hałaśliwa po wymianie zebatki 1 biegu, bezskuteczne próby wyciszenia (Skrzynia biegów)
~ariuszek@poczta.onet.pl
2109 1.5 75KM 55kW
Szkoda że Rosjanie zaprzestali produkcji tego modelu. Nowa 110 wydaje się być technicznie niedopracowana. Po 5 latach będę wymienial samochód na nowy i chetnie wymienieł bym na BALTIC :( . Serio to ten samochód wart jest tych pieniędzy. Jak na rosyjskie samochody wyposarzenie rewelacja:Airbac,fabryczny szyberdach,siedzenia roccaro no i brak tych tanich plastików:)
~jacekbj@wp.pl
2109 1.5 75KM 55kW
za takie pieniądze to dobre auto i taka dałem ocene A jak ktoś uważa że jest złe i niewygodne może kupic rolsa.
3,2
~kudlaty
2109 1.5 75KM 55kW
dobry samochod do tluczenia, pod warunkie ze lubisz przy nim podlubac, po 14 miesiacach sprzedalem bez zalu
3,8
~Wojtach
2109 1.3 64KM 47kW
Mimo że miałem kilka samochodów (obecnie Alfę Romeo) Samarę wspominam z największym sentymentem- to jedno z lepszych samochodów którymi miałem okazję jeździć- po prostu godne polecenia autko.
3,8
~Slawko
2109 1.5 75KM 55kW
Jak na polskie warunki, nie drogi w utrzymaniu i wygodny (na swój sposób)
~szymo_n
2109 1.5 75KM 55kW
wszystko pieknie chodz troszke maly moment obrotowy(jezdzilem dieslem to dlatego) (Silnik)
~Czarek
2109 1.5 75KM 55kW
Po prostu świetny w swojej klasie.Wogóle nie dolewam oleju,tylko wymieniam co rok. Jechałem nią 175 km i jak dla mnie jest to wystarczająca prędkość.Pali zawsze czy to zima czy lato,zapala zanim przekręci się stacyjkę do końca i żadna temperatura otoczenia nie ma tu znaczenia. (Silnik)
~Łukasz
2109 1.3 64KM 47kW
Silnik na bazie Fiata. ale znacznie ulepszony. skaładany na 5 śrub (a nie na 3). Bardzo dynamiczny silnik. Jak na pojemność 1.3 to bardzo wydajny. Opel Corsa ma co nadrabiać. (Silnik)
~Marchewa
auto kupilem za 700 zł co lepszego za ta cenne mozna dostac :D