Lista ocen Lancia Kappa (177)

~BAN
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
samochód mam od pól roku, jak go kipiłem to się w nim zakochałem, znajomi mówią że to włoch więc moga być problemy, ja odpowiadam że z każdym samochodem są problemy mniejsze lub większe. Każdy chwali co ma i mówi xle o tym czego nie ma bo gdzieś usłyszał od kogoś.
~kilkujadek@poczta.fm
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Ogromny, reprezentacyjny, wygodny samochód za niewielką cenę. Sam się dziwię czemu tak spada wartość tego auta, może dlatego że ludzie wolą niemieckie wozy ? Mnie na Mercedesa nie stać, a nawet gdyby to bym nie chciał, bo źle się kojarzy. Jak na razie jestem zadowolony, jeśli nie będzie problemów to znaczy że wybór był dobry. Rodzina jest zachwycona a sąsiedzi mruczą pod nosem: "To złodziej, rządówką jeździ :))) Natomiast ceny w ASO wołają o...
3,7
~hiszpan7@onet.pl
Coupe 2.4 20V 175KM 129kW
Mimo niezbyt pozytywnych opinij {laicy}uważam że mam samochód o dużej dynamice silnika, dużym komforcie jazdy i za którym jeszcze się ludzie oglądaja. Jeśli chodzi o awaryjność nie odbiega od innych marek.
~michal
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Pomimo swoich mankamentów (z reguły drobiazgów) jest to auto, którym jeździ się z przyjemnością.
~RR1000
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
tego auta nie chce sie zmieniać chyba że na mocniejszą wresje ma wszystko czego można by wymagać od samochodu!
~andrzej@startowki.pl
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
narazisz sie na zazdrosc sasiadow, rodziny i znajomych. moj nastepny samochod to tez bedzie lancia : mlodsza kappa lub thesis
~Dawid91
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Całokształt mój jest taki że nie zamienił bym go na żaden inny ;)
~Mirek
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Bardzo duży i pakowny samochód za niewielkie pieniądze. Ładnie wykonane wnętrze. Szkoda tylko ze tylna kanapa się nie składa.
~Tomek, fomicz@wp.pl
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Jestem bardzo zadowolony z auta, ktore mimo, ze ma najslabszy benzynowy silnik zachowuje sie przyzwoicie w kazdych warunkach.

Usterki Lancia Kappa

Lancia Kappa – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bp
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
to dobre auto za rozsądne pieniądze. Komfort jazdy niesamowity, silnik elastyczny, dynamiczny i ekonomiczny - 5 cylindrów. jak tylko jest kupiony w dobrym stanie potrafi dać dużo radości kierowcy i pasażerom (a może przede wszystkim pasażerom:) auto jest obecnie do sprzedania: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8718823