Lista ocen Lancia Lybra Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW 1999-2002 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Elementy gumowe zużywają się przeciętnie - wymiana raz w roku w rejonie, gdzie jest dużo dziur w jezdni, to raczej stadnart. Na szczęscie gumy stabilizatora do przody i tyłu to koszt ok 60zł za całość :) Komfort jazdy - nie da się go przecenić :) LANCIA to marka luksusowa, zawieszenie zestrojone komfortowo, na zakrętach nie da się za bardzo poszaleć, ale to nie auto sportowe :)
~mmkk1@o2.pl
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Bardzo dobre resorowanie, świetnie się trzyma na zakrętach jak na tak dość duże autko. Minus to przednie zawieszenie nie wytrzymuje naszych dróg. Od czasu do czasu trzeba coś wymienić i jest ok, niskie ceny części dostępne. Ale jakie auto może wytrzymać długo na naszych drogach.
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Nawet jadąc po dziurach żadne drgania nie przechodzą na kierownicę. Samochód po naszych polskich wertepach sunie jak po wodzie, wręcz płynie. Nawet w ciężkich warunkach drogowych kierowca ma pełną kontrolę nad pojazdem.
~Pablo
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Bardzo komfortowe zawieszenie. Na zakrętach pomimo tego trzyma pewnie. Jedynie przy bardzo nierównej drodze i dużej prędkości (minimum 90km/h) zaczynamy czuć się jak w łódce, ale nie wpływa to na bezpieczeństwo jazdy.
~lyreco
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Samochód mimo dość miękkiego zawieszenia i wysokiego profilu opon (195/65/15R) bardzo dobrze trzyma się w zakrętach, nawet przy wyższych prędkościach. Jazda Lybrą to czysta przyjemność.
~Rufio29
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
jezdzi sie bardzo pewnie tym samochodem zarowno na prostej drodze z pred.200km\h jak i w ciasnych lukach.w koncu amorki febryczne gazowe no i dwa stabilizatory.
~Lindas
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Jedyne do czego można się przyczepić to koszmarnie wielki promień skrętu. Na pasie startowym będzie zawracać \"na trzy\". Poza tym w porządku.
~piopyt@gmail.com
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Auto jest dość miękkie co sprawia, że po naszych \"polnych\" drogach jedzie się naprawdę komfortowo. \"Sportowców\" odsyłam pod inny adres.
~fotograf@sebastiankaczorowski.com
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Dobrze się prowadzi, na nierównościach nie hałasuje. Jak na auto rodzinne zachowanie zawieszenia bardzo dobre.
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
8,6
~Darek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
komfort,amory sprawne jeszcze w 68%, części tanie -gumy stabilizatora,wsporniki itp...
Lancia Lybra Kombi