Lista ocen Lancia Lybra (270)

~karbos1@.wp.pl
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
Dobrze że ludzie nie wiedzą że to dobre auto, bo każdy dres chciałby takim jeżdzić i byłby obciach kupić taki samochód bo by się człowiek źle kojarzył.
~Maciej J.
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
No to już chyba każdy wie że masakra :) ale w stosunku do jakości auta da się żyć... (Wentylacja i ogrzewanie)
~swiderer@interia.pl
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Bardzo dobre osiągi przy małym spalaniu porównywalne do wcześniejszego autka jakim mogłem jeździć (corsa B 1,2) (Silnik)
~luk
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Mimo blisko 1.5t wagi to o dziwo 105KM daje sobie bardzo dobrze radę,ale to pewnie zasługa wys.moment obr. (Silnik)
~yska
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Dokonałem zakupu lanci lybry bardzo świadomie po lekturze wielu ocen właścicieli. Od pierwszych kilometrów za sterami jestem bardzo zadowolony z auta. Samochód spełnia wszelkie moje wymagania - świetne osiągi, bardzo niskie spalanie, wystarczająca przestrzeń dająca poczucie komfortu, wyposażenie (skóra, bose, gsm i in.) dające poczucie luksusu i indywidualności, ponadczasowa sylwetka. Silnik diesla to sama nienaganna pracą. Polecam każdemu,...
~Marcin
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Auto bardzo komfortowe, estetyka wnętrza bardzo wysoka, ekstra nagłośnienie marki Bose. Silnik 200 jechałem. Wkłady własne jedynie w wodziki do szyb w drzwiach.
~BRANDWAND@wppl
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
silnik pracuje jak zegarek jestem pod wrażeniem to cyka aż milo posłuchać. (Silnik)
~KiP
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
bardzo stylowy samochód, niepowtarzalny, polecam, jest po prostu super!!!
~andrzej
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Ogólnie pech przy zakupie.Słaby lakier.Szkło lamp przednich powinno być nowoczesne nie żłobione,klimatyzacja jak i system przeciw "poceniu" się szyb mało wydajne,słabe wyciszenie wnętrza.
~Mayo
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Jest to auto jedyne w swoim rodzaju. Jesli ktoś kupi auto marki Lancia na pewno wybaczy jej male "zonki"